КАД ЈЕ ТЕШКО ТУ ЈЕ НИКОЛА ЈОКИЋ: Саиграч у Денверу затражио савет, па се похвалио одговором Србина (ФОТО)
КОЛИКО је Никола Јокић омиљен у Денверу најбоље говори да је Боунс Хајленд од њега затражио савет, а он додуше није имао много везе са кошарком.

FOTO: Tanjug
Док Никола Јокић ради на брушењу форме са репрезентацијом Србије пред квалификације за Светско првенство и потом Евробаскет, његови саиграчи из Денвера уживају у летњем одмору.
Боунс Хајленд тај период искористио је, да се опроба на једном хиподрому у Колораду.
Он је на друштвеним мрежама објавио слику како јаше коња, а прва асоцијација му је био српски репрезентативац, који је велики љубитељ ових животиња.
– Можда ћу позвати Јокића и питати за неке савете, шта мислите о томе – написао је Хајланд.
Убрзо се огласио још једном, и то откривши шта му је Никола одговорио.
– Јокић ми је у Нагетсовом групном чету узвратио овом фотографијом, написао је Хајланд уз емотикон и слику коња.
Препоручујемо

ПИЛОТИ ЗАСПАЛИ: Пропустили слетање у Адис Абебу - "дубоко забрињавајући инцидент"
20. 08. 2022. у 09:47

ДАНТЕ ЕГЗУМ ОДУШЕВИО "ГРОБАРЕ": Због њега је Ник Калатес реаговао (ФОТО)
20. 08. 2022. у 12:34

БАЛКAНСКИ ДЕРБИ У ЗАГРЕБУ: Дејо и Роби се враћају на "Максимир"
ЕКС-ЈУ дерби игра се овог понедељка у Загребу када на Максимир долази Црна гора, предвођена селектором Робертом Просинечким и председником Савеза Дејаном Савићевићем.
08. 09. 2025. у 11:24 >> 14:34

КОШАРКАШКА ТРАНСФЕР БОМБА! Пала одлука ко мења Светислава Пешића?!
Европско првенство у кошарци, Евробаскет 2025, није протекло како се Србија надала, а после елиминације наших "орлова" већ у осмини финала, све је више жамора о томе да ће селектор "орлова" Светислав Пешић уступити то место некоме другоме.
08. 09. 2025. у 18:04 >> 18:05

"НЕКАД ТЕ МРЗЕ, НЕКАД ТЕ ВОЛЕ..." Вратио се Младен, Деа изненадила објавом
МЛАДЕН Мијатовић, бивши дугогодишњи изабраник водитељке Дее Ђурђевић, вратио се у Србију.
08. 09. 2025. у 11:17
Коментари (0)