ТУГА ДО НЕБА: Валенсија се опростила од Дејана Милојевића, свог бившег кошаркашког аса
СРПСКИ кошаркашки тренер Дејан Милојевић преминуо је у 47. години након што је доживо срчани удар. Од њега се опростила Валенсија, чији је Деки био играч.

ФОТО: КК Будућност/АБА лига
Некадашњи стратег Мене и Будућности дрес шпанског клуба носио у сезонама 2006/2007 и 2007/2008. Током боравка у овом тиму одиграо је 71 утакмицу.
Валенсија је изразила саучешће породици и пожелела им да издрже после ужасне вести која је стигла из Америке.
Подсетимо, Милојевић је из ресторана, где је био са сарадницима предвођеним Стивом Кером, главним тренером Голден Стејта, хитно пребачен у болницу, у којој је оперисан. На велику жалост изгубио је највећу живтону битку.
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА

ВИМБЛДОН: Српски дерби на централном терену, Чилићева бајка се наставља...
РЕДАКЦИЈА Типа вам је саставила тикет направљен искључиво од парова са најпрестижнијег турнира на свету.
05. 07. 2025. у 10:55

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: "Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер"
ДРУШТВЕНИМ мрежама круже вирални снимци у којима особа која се представља као радница на крузеру дели детаље из живота на броду. У једном таквом видеу поделила је низ фотки у којима тврди да открива тајне живота на крузеру и тако шокирала многе.
05. 07. 2025. у 11:33
Коментари (0)