"ОН ЈЕ ПРЕВАРАНТ"! Легенда српске кошарке осула паљбу по капитену Партизана
20. 05. 2024. у 08:08
Кошаркаши Црвене звезде су поново постали шампиони АБА лиге, пошто су славили против Партизана са 82:76, чиме су дошли до тријумфа од 3:0 у серији.
Повезане вести
ЉУБИМАЦ "ГРОБАРА" ЗАБЕЗЕКНУО НАВИЈАЧЕ ПАРТИЗАНА: "Црвена звезда може да освоји Евролигу!"
Миљеник навијача Партизана, играч који је чак био и на прагу црно-белог дреса Џанан Муса дао је изјаву која се неће допасти "гробарима".
09. 02. 2026. у 16:06
"ДЕЛИЈЕ" И "ГРОБАРИ" ОВО НИСУ ОЧЕКИВАЛИ! Пет вечитих дербија за мање од два месеца, два за ИСТИ ВИКЕНД?!
Црвена звезда и Партизан, као и њихови навијачи, "делије" и "гробари", улазе у врло буран период.
03. 02. 2026. у 17:14
"ИЗГУБИЛИ СМО ДВА ИГРАЧА!" Саша Обрадовић после Босна - Звезда, а пред дерби: Ово је најгора ситуација од почетка сезоне!
Изузетно је занимљиво било после утакмице Босна - КК Црвена звезда у оквиру АБА лиге, јер је Звездин тренер Саша Обрадовић одговарао на бројна питања, од (све лошије) кадровске ситуације у црвено-белом табору, преко "босанског гостопримства", до бурне ситуацију у Партизану услед одласка Жељка Обрадовића, а управо су црно-бели наредни ривал његове екипе.
08. 12. 2025. у 19:34
Најновије из рубрике
СТАНКОВИЋ СВЕ ШОКИРАО! Oбратиće se тренеру Партизана, а ево шта је разлог!
Вечити ривали се 178. пут састају, a домаћин улази у дерби са бодом више од црно-белих.
21. 02. 2026. у 16:17
МЕГА ПОТВРДИЛА ДОМИНАЦИЈУ: Пионири победили Звезду у финалу Купа за четврти пехар у низу
МЛАДИ кошаркаши Меге освојили су Куп и потврдили доминацију у млађим категоријама. Они су у финалу победили Црвену звезду са 96:87 (25:26, 19:16, 31:24, 21:21).
21. 02. 2026. у 16:07
ТРЕНЕР ЗВЕЗДЕ КАТЕГОРИЧАН: "Презиме Михајловић ће увек окруживати Маракану"! Станковић открио ко специјално долази на вечити дерби!
Легендарни ас емотивно говорио о некадашњем саиграчу из репрезентације и Лација.
21. 02. 2026. у 15:54
"КАД КАЛИНИЋ ПРИЧА СВИ СТОЈИМО": Милер-Мекинтајер нахвалио саиграча и открио колико је важан за тим
ЦРВЕНА звезда бориће се за шести трофеј у низу у Купу Радивоја Кораћа. Један од најбољих у победи над Спартаком (86:69) у полуфиналу био је Коди Милер-Мекинтајер.
21. 02. 2026. у 15:44
ФОРМА ЈЕ ПРОЛАЗНА, КЛАСА ЈЕ ВЕЧНА: Лоб Хуана Мате за ТВ шпице (ВИДЕО)
Некадашњи фудбалер Манчестер јунајтеда постигао је спектакуларан погодак у аустралијском дербију између Мелбурн ситија и Мелбурн Викторија.
21. 02. 2026. у 15:25
Коментари (0)