ЦЕНТАР ИЗ АЛБЕ СТИГАО У БЕОГРАД: Макаби се појачава после пораза од Црвене звезде

Јелена Симаиновић

22. 12. 2024. у 15:45

Досадашњи кошаркаш Албе Тревион Вилијамс потписао је уговор са Макабијем до јуна 2026. године, саопштио је клуб из Тел Авива.

ЦЕНТАР ИЗ АЛБЕ СТИГАО У БЕОГРАД: Макаби се појачава после пораза од Црвене звезде

ФОТО: Танјуг/АП

Вилијамс је за Албу на 16. утакмица у Евролиги бележио 10,8 поена, 6,9 скокова и 3,1 асистенцију просечно по мечу.

- Узбуђен сам што ћу играти из Макаби. Гледао сам толико сјајних играча у том клубу и желим да оставим утицај. Благослов је што неко верује у вас и не могу да будем срећнији због овог потписа - изјавио је Вилијамс, пренео је званични сајт клуба.

Вилијамс (24) је пре Албе играо за Улм и Санта Круз Вориорсе.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.

09. 11. 2025. у 13:28

Коментари (0)

СЛОМ САМООПРЕДЕЉЕЊА: Курти убедљиво изгубио у Ђаковици, Вртини, Качанику...