ОГЛАСИО СЕ НЕБОЈША ЧОВИЋ! Ево шта је рекао о ужасном старту Звездине сезоне

Новости онлине

07. 10. 2025. у 09:30

ПРЕДСЕДНИК Кошаркашког савеза Србије Небојша Човић говорио је о дешавањима у Црвеној звезди.

ОГЛАСИО СЕ НЕБОЈША ЧОВИЋ! Ево шта је рекао о ужасном старту Звездине сезоне

Youtube / KK Crvena zvezda

- Ето, то се дешава, можете да имате лош дан, можете да имате и неколико лоших дана, можете да имате свашта - казао је он у емисији "Супер индиректно код Попа и Милана".

Наставио је у истом ритму.

- Немојте да очекујете од мене да коментаришем Звезду после свега. Био сам председник Звезде 13 и по, 14 година. Освојили смо 25 и по трофеја. Ето, ту половину поклањам новој управи, од које очекујем да настави тим путем.

Био је упитан и за ситуацију са тренером Јанисом Сферопулосом, коме је председник Звезде Жељко Дрчелић прошле недеље пружио пуну подршку у раду.

- Нити ћу да коментаришем шта треба и када треба са тренером, а што се тиче домаћих играча, мој концепт је био да имам што више домаћих играча и мислим да су домаћи играчи благо, као и да у сваком тиму доносе трофеје. Уз свако уважавање странаца и свега осталог.

Актуелни председник Кошаркашког савеза Србије осврнуо се ка Звездиним домаћим играчима из прошле сезоне.

- Тео је завршио каријеру, што се тиче Бранка Лазића и Луке Митровића, колико знам они су и даље играчи под уговором, као и Недовић што је под уговором, па је отишао у Монако. То нека објашњавају ови људи што сада раде.

Бонус видео: Шампиони у фокусу: Хаџи Пурићи и 300 медаља шампиона знања

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!

Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.

15. 04. 2026. у 07:15

Први директан руско-амерички мегдан откако је почео рат у Украјини! Русија слави, Америка на коленима

Први директан руско-амерички мегдан откако је почео рат у Украјини! Русија слави, Америка на коленима

Откако је почео рат у Украјини, а има томе већ више од четири године, Русија је била (и остала) под многим санкцијама. Спорт је био саставни део њих, али како полако попуштају те стеге, први пут се десио руско-амерички окршај а да руски спортисти могу да наступају под својим националним симболима. Истовремено - десила су се на истом месту и два српско-хрватска дуела.

15. 04. 2026. у 17:41

Коментари (0)

Американци у шоку: Испливао снимак шта је урадио Никола Јокић (ВИДЕО)