НОВИ ИЗАЗОВ ЗА ВК НОВИ БЕОГРАД: Филиповић - Не смемо да дозволимо да дође до било каквог опуштања
Ватерполисти Новог Београда у трећем колу Суперлиге Србије на базену спортског центра "11. Април" у суботу од 19 часова и 45 минута дочекују екипу Пролетера, а помоћни тренер Новобеограђана Ђорђе Филиповић истиче да не сме бити никаквог опуштања.

Н. Параушић
Екипа тренера Живка Гоцића у претходна два кола Суперлиге Србије забележила је убедљиве победе против Партизана и Старог града, а и у дуелу са Пролетером Новобеограђани носе епитет великог фаворита.
Он додаје да екипа мора да задржи високи ниво озбиљности.
Нема сумње да имамо велику предност у квалитету у односу на екипу из Зрењанина, али да бисмо то потврдили и у базену неопходно је да задржимо висок ниво озбиљности и концентрације. Не смемо да дозволимо да дође до било каквог опуштања, и уверен сам да до тога неће доћи. Очекујем да ћемо пружити добру игру и да ћемо забележити нову победу, а да ћемо меч искористити на најбољи могући начин за припрему предстојећег дуела са Сабадељом", закључио је Филиповић.
БОНУС ВИДЕО: НЕСВАКИДАШЊА КОРЕОГРАФИЈА: Ово су "делије" урадиле за меч Звезда - Јанг бојс у Лиги шампиона
Препоручујемо

БИЧЕВАЊЕ КРИСТИЈАНА РОНАЛДА?! Португалац пред страшном казном због "прељубе"! (ВИДЕО)
13. 10. 2023. у 21:22

КАКАВ КРАХ! Звезда "имала" Жалгирис у шаци, па изгубила на невероватан начин
13. 10. 2023. у 20:50 >> 20:39

ПРИПРЕМА ЗА РЕВАНШ СА ЛЕХОМ: Звезда има луксуз да одмара неколико првотимаца како би били спремни за нови обрачун са Пољацима
НАЈЗАНИМЉИВИЈИ меч четвртог кола Суперлиге Србије гледаћемо вечерас на "Стадиону Рајко Митић" где ће од 20 часова копља укрстити Црвена звезда и ТСЦ.
09. 08. 2025. у 09:17

АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: Не могу да верују шта се десило на утакмици Црвене звезде у Пољској и после ње
Црвена звезда и Лех су се састали у Познању у првом мечу 3. кола квалификација за Лигу шампиона, а том приликом домаћа публика одушевила је целу Србију. Заправо, не баш целу - јер се један део оних који живе у јужној српској покрајини, Косову и Метохији, разбеснео.
07. 08. 2025. у 19:55

ИМАО 609 КГ, ДАНАС 68: Невероватно КАКО сад изгледа некад најтежи тинејџер света и други најтежи човек у историји (ФОТО)
ПРЕ више од десет година, име Калид Бин Мохсен Шари из Саудијске Арабије обишло је свет када је постао познат као најдебљи тинејџер на планети, а уједно и други најтежи човек свих времена.
09. 08. 2025. у 12:33
Коментари (0)