НОВИ БЕОГРАД САВЛАДАО ЗВЕЗДУ: Тријумф за крај лигашког дела Суперлиге Србије

Филип Милошевић

21. 04. 2024. у 12:35

Ватерполисти Новог Београда тријумфално су завршили лигашки део домаћег шампионата, пошто су у последњем колу Суперлиге Србије у групи за пласман од првог до шестог места победили Црвену звезду са 9:7.

Огњен Стојановић Фото Н. Параушић

Екипа Новог Београда је без пораза окончала лигашку део сезоне и у плеј-оф улази са прве позиције.

Домаћи су питање победника решили у трећој четвртини коју су добили резултатом 5:0.

У првом полувремену играло се прилично изједначено, а онда су Новобеограђани додали гас, стекли убедљиво вођство и потом меч рутински привели крају.

Најефикаснији у победничком табору били су Милош Ћук и Алваро Гранадос са по два гола, док су се код црвено-белих по два пута у листу стрелаца уписали Вук Милојевић и Душан Васић.

У преосталим мечевима Раднички је у Београду савладао Партизан 13:11, а Шабац екипу Вукова 15:13.

Нови Београд ће у полуфиналу плеј-офа играти против Шапца, а први меч на програму је 30. априла.

Ривал Црвене зевзде биће Раднички из Крагујевца.

Полуфинална серија игра се на две победе.

БОНУС ВИДЕО: КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ: Како сам узео неколико хиљада фунти у затворској ћелији

БОНУС САДРЖАЈ

Књига о нашем асу која је изазвала велику пажњу носи назив "Новак, париске приче". Прођите уз Новака све његове емотивне тренутке у упознајте га у једном потпуно другом светлу. На 320 страница, илустрованих до сада невиђеним фотографијама, представљен је живот славног тенисера.

Кликните ОВДЕ и поручите још данас ово ремек-дело које ће вас одвести на најславније тениске терене.

ОЛИМПИЈАКОС НАДОМАК ИСТОРИЈЕ: Бирмингемски лавови се неће предати без борбе у Пиреју

ОЛИМПИЈАКОС НАДОМАК ИСТОРИЈЕ: Бирмингемски ''лавови'' се неће предати без борбе у Пиреју

У реванш утакмици полуфинала Лиге конференција Олимпијакос ће пред својим навијачима бранити два гола предности против Астон виле које је зарадио невероватним наступом у Бирмингему (21.00).

09. 05. 2024. у 08:00