ШТА УЧИНИ ЧОВЕЧЕ!? Британац хтео да понизи противнике, па остао без финала Европског првенства
СЦЕНА каква се ретко виђа на спортским бојилиштима збунила је целу планету.

ФОТО: Принтскрин/Икс/@soycorredor_es
Невероватне сцене долазе са Европског првенства у атлетици за младе које се одржава у Словачкој. Један од оних од којих се много очекивало је и Британац Џејк Оди Џордан, који је у полуфиналној трци на 200 метара доживео срамотан "сам пао, сам се убио" моменат.
Британац је био апсолутни фаворит у својој квалификационој групи, што је и показао у првих 150 метара трке током којих је конкуренцију већ увелико оставио у прашини.
Надобудним ставом, мислећи да је победу већ остварио, Оди Џордан је успорио последњих 50 метара и кренуо да се осврће преко рамена како би погледао своје супарнике који су га силовитом брзином стизали па и претекли.
Нова нада британског спринта не само да је остао без победе, већ и без пласмана у финале, јер није успео да оствари један од три најбоља резултата, те је кроз циљ прошао као четврти.
Британски коментатори остали су затечени ноншалантношћу њиховог спринтера, а дешавања са стазе описали су као – апсолутну катастрофу.
БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез
Препоручујемо

КО ЈЕ НАЈБОЉИ ТЕНИСЕР СВИХ ВРЕМЕНА: Ево шта је Алкараз одговорио (ВИДЕО)
20. 07. 2024. у 12:38

ДАН КАДА ЈЕ ЂОКОВИЋ ''ОТИШАО У ПЕНЗИЈУ'': ''Рекао је да одустаје, сви смо плакали...''
20. 07. 2024. у 11:42

СПЕЦИЈАЛНО ВЕЧЕ НА "ЕТИХАДУ": "Повратак" Де Брујнеа и прилика за Пепа да се изједначи са Контеом
Манчестер Сити и Наполи отварају нову сезону Лиге шампиона дуелом који је већ у најави обележен великим емоцијама.
18. 09. 2025. у 06:40 >> 00:54

РУСИЈА ОДУШЕВЉЕНА ПОТЕЗОМ СРБИЈЕ! Руси распамећени, Тирана се тресе
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
18. 09. 2025. у 19:58

ДИРЉИВО: Објављена Халидова преписка са директором клинике (ФОТО)
ПЕВАЧ Халид Бешлић опоравља се након што је завршио у болници због здравствених проблема. Вест о његовој болести забринула је многе обожаваоце и естрадне личности, међу којима је Халид цењен и омиљен, а сада се огласио и заступник у НСРС и директор Универзитетског-клиничког центра РС Владо Ђајић.
19. 09. 2025. у 15:33
Коментари (0)