КАКВА СЕНЗАЦИЈА У ТОКИЈУ: Елиминисан други носилац, избацио га 79. тенисер планете!

Александар Илић
Александар Илић

18. 10. 2023. у 18:21

ВЕЛИКО изненађење на АТП турниру у Токију.

КАКВА СЕНЗАЦИЈА У ТОКИЈУ: Елиминисан други носилац, избацио га 79. тенисер планете!

FOTO: Tanjug/AP

Маркос Ђирон побринуо се за највеће изненађење на турниру. Он је елиминисао другог носиоца, Каспера Руда и то у два сета 6:3, 6:4).

У оба сета је 79. тенисер планете  направио по два брејка, али је у другом и сам претрпео један. Противник ће му у наредном колу бити Феликс Оже Алијасим који је савладао Себастијана Офнера.

Други пар чине Томи Пол и Бен Шелтон.

Пол је био бољи од Мекензија Мекдоналда у два сета – 6:4, 6:2, док је Шелтон морао да игра три сета против Џордана Томпсона. На крају је Шелтон славио након преокрета – 6:7, 6:4, 6:3.

БОНУС ВИДЕО: ДОЧЕК ЗА ПАМЋЕЊЕ: Заједничко  уживање кошаркаша Србије и навијача 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТСЦ НАПАДА ТРИ БОДА ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Тест у Бачкој Тополи ће бити још један у низу тешких за Суботичане

ТСЦ НАПАДА ТРИ БОДА ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Тест у Бачкој Тополи ће бити још један у низу тешких за Суботичане

ДОСТА нас занимљив меч очекује у трећем колу Суперлиге Србије када од 20 часова фудбалери ТСЦ-а буду угостили Спартак из Суботице на "ТСЦ арени".

02. 08. 2025. у 07:40

Коментари (0)

ВРЕМЕ ЈЕ И ЗА ОДЛАСКЕ: Звезда остала без голмана