"НА ВИМБЛДОН ИДЕМ ДА СЕ ТАКМИЧИМ": Синер после победе у Халеу
Италијански тенисер Јаник Синер освојио је Хале и сада су апетити порасли пред Вимблдон, поготово пошто је дошао као први рекет света.

Foto: Profimedia
– Ова победа ће ми много подићи самопоуздање. Освајање прве титуле на трави је веома специјалнно и даје ми огромну веру у себе - рекао је Синер.
Као што се види из резултата, финале је било веома неизвесно. Пољак је најближи вођству био када није искористио једину сет-лопту у првом тај-брејку.
– Знао сам да ако желим да победим, морам да будем максимално концентрисан у сваком моменту и да пружим максимум у свим преломним поенима – рекао је Синер.

Иако су му амбиције максимално порасле, број 1 је и даље опрезан у изјавама.
– На Вимблдон идем са жељом да се такмичим. Знам да је тамо трава мало другачија него овде, али сам већ раније успевао да тамо добро играм. Сада идем у Лондон са још више самопоуздања – рекао је Синер.
Тријумфом у Халеу Италијан је постао тек осми број 1 који је победио на првом турниру по крунисању за краља тениса. Пре њега су то успели Џими Конорс, Бјерн Борг, Матс Виландер, Стефан Едберг, Пит Сампрас, Новак Ђоковић и Енди Мари.
Синер сада има 14 трофеја, први на трави. У овој години је већ победио на Аустралијском опену, у Ротердаму и Мајамију.
БОНУС ВИДЕО "ЂОКОВИЋ МОЖЕ ДА ИГРА ЈОШ 2-3 ГОДИНЕ": Горан Иванишевић о Новаку и будућим плановима
Препоручујемо

НОВАК ЂОКОВИЋ ЗАПАЊИО ПЛАНЕТУ: Невероватно шта ради неколико недеља након операције (ФОТО)
23. 06. 2024. у 21:13 >> 21:14

ИГРАЧ БАРСЕЛОНЕ ЗАГРЕМО ЗБОГ ХЕЗОЊЕ: Ево шта је поручио о доласку Хрвата у Каталонију
23. 06. 2024. у 18:50

КАКВА УТАКМИЦА НА ЕУРО 2024: Немци избегли пораз у невероватној завршници (ФОТО/ВИДЕО)
23. 06. 2024. у 22:53

ЕРУПЦИЈА ОДУШЕВЉЕЊА НА "МАРАКАНИ": Звезда завршила велико појачање, обештећење 1,5 милион евра!
23. 06. 2024. у 20:03 >> 20:06

ЗВЕЗДА ЋЕ ПРОЋИ ДАЉЕ, МОРА! Моћне рећи Ђурице који верује у српског шампиона у реваншу плеј-офа за Лигу шампиона (ВИДЕО)
"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.
22. 08. 2025. у 14:30

АЛБАНЦИ НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ ЗБОГ СЦЕНЕ ИЗ БЕОГРАДА! Љути, да нема куд
Црвена звезда и Пафос су на Маракани одиграли изузетно узбудљиву прву утакмицу плеј-офа за пласман у Лигу шампиона, а том приликом гостујући навијачи одушевили су целу Србију. Изузимајући ту један део оних који живе у јужној српској покрајини, Косову и Метохији, али данас - и Албанце у Македонији.
21. 08. 2025. у 12:40

Да ли је она најзгоднија водитељка на РТС-у? Објавила фотке у бикинију са плаже
ВОДИТЕЉКА Драгана Косјерина привлачи пажњу својим атрактивним изгледом где год се појави.
22. 08. 2025. у 13:24
Коментари (0)