КРАЈ ЗА СРПКИЊУ! Олга Даниловић испала на старту Мајамија

Марко Паунић
Марко Паунић

19. 03. 2025. у 06:55

Српска тенисерка Олга Даниловић елиминисана је на старту турнира у Мајамију, пошто је поражена од Американке Хејли Баптист резултатом 6:3, 6:7 (5:7), 6:1.

КРАЈ ЗА СРПКИЊУ! Олга Даниловић испала на старту Мајамија

ФОТО: Танјуг/АП

Даниловићева, 41. на WТА листи, је други пут у каријери поражена од знатно слабије рангиране Американке, уједно уписала трећи пораз у низу након Аустралијан опена.

Баптист ће у наредном колу играти против Рускиње Дарије Касаткине.

НАЈВЕЋИ БОНУС ЗА ОНЛИНЕ КЛАЂЕЊЕ - САСТАВИ ТИКЕТ БЕСПЛАТНО

Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
И ПОРЕД ВЕЛИКЕ ПРЕДНОСТИ АРСЕНАЛ СТРЕПИ: Брзи гол на Бернабеу би могао бити каталиста незаборавне вечери у храму фудбала

И ПОРЕД ВЕЛИКЕ ПРЕДНОСТИ АРСЕНАЛ СТРЕПИ: Брзи гол на "Бернабеу" би могао бити каталиста незаборавне вечери у храму фудбала

"ТОБЏИЈЕ" са три гола предности долазе у Мадрид, али репутација Реала је таква да чак ни то није довољно да ико из редова енглеског великана помисли да је овај четвртфинални двомеч решен пред вечераши реванш који је се игра на "Сантијаго Бернабеу" од 21.00.

16. 04. 2025. у 07:40

Коментари (0)

ФИФА ПОМАЖЕ СРБИЈИ! Албанија у шоку