КАРЛОС АЛКАРАЗ ЕКСПРЕСНО ДО ПОЛУФИНАЛА! Шпанац без проблема савладао Американца на турниру у Токију

Шпански тенисер Карлос Алкарас обезбедио је пласман у полуфинале турнира у Токију победивши Брендона Накашиму са 2:0 у сетовима.

КАРЛОС АЛКАРАЗ ЕКСПРЕСНО ДО ПОЛУФИНАЛА! Шпанац без проблема савладао Американца на турниру у Токију

Фото: EPA-EFE/FRANCK ROBICHON

Карлитос је релативно лако изашао на крај са 33. тенисером света, пошто је славио са 6:2, 6:4.

Већ у првом гему меча је направио брејк и тако одредио његов ток. У другом сету се Американац боље држао али није успео да направи нешто више од часног пораза.

Алкарас ће се за пласман у финале борити против Каспера Руда. Норвежанин је претходно победио Александра Вукића (6:3, 6:2).

Бонус видео:   ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Страхиња Тривковић дипломата знања и спорта

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА! Амерички секретар Малин не крије задовољство

"ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА!" Амерички секретар Малин не крије задовољство

Амерички секретар за унутрашњу безбедност Марквејн Малин изјавио је да му је драго што је репрезентација Ирана елиминисана са Светског првенства у фудбалу и да је веома сретан што су отишли.

30. 06. 2026. у 11:51

Коментари (0)

Заштитите се од топлотног таласа - зауставите топлоту пре него што уђе у аутомобил, стан или канцеларију