ЗА ШКОЛАРЦЕ ДВА МИЛИОНА ДИНАРА: Град Вршац и ове године помаже социјално угрожене породице
ГРАД Вршац ће и ове године, у сарадњи са Центром за социјални рад, уплатити једнократну помоћ свим примаоцима новчане социјалне помоћи, који имају школарце.
Фото: Ј. Ј. БАЉАК
За те намене сада је издвојено близу два милиона динара, а новац је намењен искључиво за опремање ђака и студената за школу и куповину школског прибора.
По 2.000 динара опредељено је за 25 предшколаца и 638 ученика основних школа, док ће 147 средњошколаца добити помоћ у износу од 4.000 динара, а осморо студената по 6.000 динара.
Родитељи или старатељи ову помоћ могу подићи сутра, 13. октобра, на шалтерима Поште и у Поштанској штедионици уз важећу личну карту.
Препоручујемо
ОБНОВИЛИ СВЕТЛОСНИ ПАРК: НП „Стерија“ из Вршца добило вредну донацију од „Сава центра“
12. 10. 2021. у 09:52
ВРШАЦ СУТРА БЕЗ ГАСА: Прекид испоруке због уградње ултразвучног мерила
10. 10. 2021. у 18:42
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)