УЗНЕМИРУЈУЋИ ПРИЗОР У ВРАЊУ: Масакрирана животиња бачена испред вртића (ФОТО)
ЛЕШ масакриране животиње, највероватније пса, бачен је испред вртића у улици Кнеза Милоша у Врању.
Фото: Приватна архива
Поред остатака масакрираране животиње налази се и црна кеса, па се не искључује да је неко животињу бацио.
На срећу у току је реконструкција вртића, па нема деце, али свакако призор није ни мало пријатан за пролазнике у овом делу града.
Полицијској управи у Врању, како је "Новостима" речено овај случај још увек није пријављен, али ће полиција у вези са случајем преузети мере из своје надлежности.
БОНУС ВИДЕО:
ДРЖАО САМ КРВАВУ ГЛАВУ СВОГ СИНА: Отац тешко повређеног младића из Врања
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)