ПУЦАЛИ БЕТОНСКИ СТУБОВИ? Радници побегли из радње у приземљу нове зграде у Лозници

В. Митрић

27. 07. 2022. у 08:39

РАДНИЦИ једне радње и кол центра, у приземљу новоизграђене зграде у Лозници, напустили су јуче посао, јер, како су сведочили, чули су како бетонски стубови у њој пуцају.

ПУЦАЛИ БЕТОНСКИ СТУБОВИ? Радници побегли из радње у приземљу нове зграде у Лозници

Фото: В. Митрић

- Чула се баш јака пуцњава стубова, па смо одмах напустили просторије у приземљу зграде - причају радници.

- Стубићи у приземљу ове зграде која има седам спратова су димензија 25 пута 25 центименара. Чули смо чак од архитеката да зграда може да се уруши.

Сличних прича било је и раније, још док је зграда грађена. Сматрало се да такве приче лансирају конкуренти градитеља.

 Очекује се да дођу инспекције. Недавно је забележено пуцање зидова на згради у центру града, не тако давно пукла је комплетна бетонска плоча на будућем тржном центру... Све је, међутим, заташкано, али срећом нико није повређен.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација Да смрадови оду добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана

ВУЧИЋ ОТКРИО ВЕЗЕ УСАИД-А И ЦРТЕ: Организација "Да смрадови оду" добијала 190.000 евра, биће још много изненађења наредних дана

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је у Ковину завршне радове на градском купалишту ''Шљункара'' и том приликом открио да је организација УСАИД плаћала 190 хиљада евра преко ЦРТЕ организацији која се зове "Да смрадови оду".

09. 03. 2025. у 11:56 >> 13:15

Коментари (6)

ДЕВОЈКА ОСТАВИЛА ФУДБАЛЕРА ПРЕД ВЕНЧАЊЕ! Видела ово - и одмах раскинула четворогодишњу везу