ПОВОДОМ 80. ГОДИШЊИЦЕ ОСЛОБОЂЕЊА НОВОГ САДА: Због обележавања измене режима саобраћаја на Варадинском мосту
ЗБОГ обележевања 80. годишњице ослобођења Новог Сада у Другом светском рату биће привремено, у две фазе, измењен режим саобраћаја на Варадинском мосту.
Прес служба Града Новог Сада
У првој фази измене, која важи од уторка 22. октобра у 15 часова до 23 часа у среду 23. октобра, биће обустављено кретање пешака на тротоару са десне стране моста, у смеру ка Петроварадину.
- У циљу очувања безбедности саобраћаја, неопходно је правовремено обавестити пешаке на раскрсници Булевар Михајла Пупина и Улице Соње Маринковић у Новом Саду, као и на свим прилазима мосту, укључујући и петроварадинску страну о преусмеравању на алтернативне правце кретања - саопштила је данас Служба за односе с јавношћу при Кабинету градоначелника.
У оквиру друге фазе, која важи 23. октобра од 19.15 часова до 20.15 часова истог дана, одређује се привремена забрана одвијања саобраћаја на Варадинском мосту, као и на тротоару и бициклистичкој стази на Кеју жртава рације и Београдском кеју (у зони моста).
ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59
СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38
ЗЕМЉОТРЕС УСРЕД ДНЕВНИКА: Водитељка се обратила у страху: "Надам се да ће бити све у реду" (ВИДЕО)
ДОК је читала вести у ноћном Дневнику, прекинуо ју је земљотрес...
24. 10. 2025. у 19:43
Коментари (0)