"ЗАЧУЛА СЕ ДЕТОНАЦИЈА, НИСМО ОДМАХ СХВАТИЛИ ДА ЈЕ ЗЕМЉОТРЕС": У Параћину још узнемирени после данашњих потреса
ПАРАЋИН су данас око 12.30 часова погодила два земљотреса заредом, у размаку од пет минута, који су изазвали немир код житеља те општине, а посебно се затресло на вишим спратовима.

Фејсбук/ПН метео
По извештају Сеизмолошког завода, први удар био је у 12.27 сати и био је 2,7 степени Рихтерове скале, док је процењени интензитет у епицентру износио три степена Меркалијеве скале, а такви потреси не изазивају оштећења на објектима.
Пар минута касније уследио је и други, слабији потрес од два степена Рихтера. Епицентар је био на дубини од око шест километара.
Пре првог земљотреса чуо се удар – нешто слично детонацији, па многи становници тог града уопште у првом тренутку нису ни претпоставили да је у питању земљотрес.
Расправа се одмах повела на друштвеним мрежама, где се као прецизнија локација наводе Карађорђево брдо или чак сам град - Улица војводе Мишића.

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)