ЕВРОПСКА НЕДЕЉА МОБИЛНОСТИ У СОМБОРУ: Мање вожње аутомобилом, више физичке активности
ГРАД Сомбор се укључио у глобалну кампању Европске недеље мобилности. Сваког дана до 22.септембра организују се разне активности које промовишу здраве стилове живота.
Фото Ј.Бекић
У првој активности Савет за безбедност саобраћаја, Градска организација Црвеног крста и Завод за јавно здравље на штанду на Тргу Светог Ђорђа делили су флајере и промовисали здравље.
Према речима Антоније Нађ Косановић,члана Градског већа за децу,омладину, спорт и здравство, циљ је подизање свести људи о здравим животним навикама, те скретање пажње грађанима важност бављења спортом и физичком активношћу, више вожење бициклом, а мање коришћења превозног средства.
Препоручујемо
ХУМАНИТАРНА ИЗЛОЖБА ТОРТИ И КОЛАЧА: У Сомбору поводом обележавања 8. марта (ФОТО)
06. 03. 2026. у 15:02
САЈАМ ПЧЕЛАРСТВА И МЕДА У ПАРАЋИНУ: Друштво „Грза“ позвало пчеларе да се пријаве
06. 03. 2026. у 13:27
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"СВЕ САМ ТО ПРОШЛА СА САШОМ" Сузана потресена због Зорице: "Канцер као да је заразна болест, не знам од чега је оперисана"
ВЕЧЕРАС се у Сава Центру одржава први од три концерта Марије Шерифовић у 2026. години.
06. 03. 2026. у 20:27
Коментари (0)