ХРАНА ЗА 400 ПОРОДИЦА: Суботичка група "Оброк за породицу" поделила пет тона намирница
УЗ помоћ донације "Банке хране" из Београда, чланице групе "Оброк за породицу" из Суботице поделиле су пакете основних животних намирница за 400 породица.

Фото Приватна архива
Акција припреме и поделе пакета трајала је цео викенд, а Суботичанкама великог срца помагало је и десетак волонтера.
Још летос група "Оброк за породицу" обратила се за помоћ "Банци хране", а Суботица је један од градова где је донирана храна.
- У питању је пет тона хране, основних животних намирница као што су брашно, уље, шећер, пасуљ, пиринач, кечап, паштете, туњевина, наресци, птибер и јафа кекс. Добили смо донацију и 2.000 маски, које ћемо донирати "Колевци" и Општој болници - каже Дана Радомировић.
- Захваљујемо се Граду Суботица који нам је помогао да се донација превезе из Београда.
"Оброк за породицу" у Суботици функционише нешто више од годину дана и активно помаже 250 породица. Сада ће пакети стићи до још 150 најсиромашнијих домова.
- Наше најугроженије породице, у које спадају самохрани родитељи, родитељи са децом са сметњама у развоју и наши најстарији суграђани дошли су лично по пакете хране у просторије месне заједнице Кер. Наши волонтери ће носити пакете онима који нису у могућности да дођу било да су у граду или у околним селима Жедник, Ђурђин и Таванкут.
Наравно, уз поштовање свих прописаних епидемиолошких мера -додају Тијана Мијовић и Јосипа Рончевић.

ОДАВДЕ ЈЕ ИЗАШЛА ГРУПА ЉУДИ И ЗАПУЦАЛА: Детаљи ужаса у Вишњичкој бањи, жена убијена, више рањених (ВИДЕО)
У ЛОКАЛУ у Вишњичкој бањи у Београду убијена је једна жена, а рањено још неколико особа, међу којима је и њен муж коме се лекари боре за живот.
30. 09. 2025. у 16:33

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)