ПОСМАТРАЧИ "КРЕНИ ПРОМЕНИ" КРШИЛИ ЈАВНИ РЕД НА ГЛАСАЊУ: Председник ГИК-а о инцидентима на бирачким местима
ГРАДСКА изборна комисија изашла је у 15 часова са новим подацима о гласању.

Илустрација/Foto: Nenad Zivanovic
Како наводи председник ГИК-а, на једном бирачком месту дошло је до неправилности када је један од гласача покушао да извади мобилни телефон, након чега је бирачки одбор прекинуо гласање и позвана је полиција. Након тога је гласање настављено.
Како тврде, слична ситуација десила се и на бирачком месту 62 у Земуну, с тим да на овим бирачким местима неће бити продужења гласања. Проблем је избио и на Савском венцу где су посматрачи "Крени-промени" Тодор Стојиљковић и Тамара Божовић удаљени јер су кршили јавни ред, те су им акредитације одузете.
Рекао је да су добијене примедбе на рачун тога што се чланови бирачког одбора не разазнају, те су чланови одбора добили упутство да морају на јасан начин да истакну своје легитимације.
Препоручујемо

"ПОЈЕДОХ СЕ ЖИВ, ИЗЛУДЕ МЕ ТО" Вучић о отварању ауто-пута до Пожеге: То су већ фолирања и глупирања, крајњи рок до понедељка
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је из Чачка о отварању ауто-пута до Пожеге.
03. 07. 2025. у 11:49

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: "Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер"
ДРУШТВЕНИМ мрежама круже вирални снимци у којима особа која се представља као радница на крузеру дели детаље из живота на броду. У једном таквом видеу поделила је низ фотки у којима тврди да открива тајне живота на крузеру и тако шокирала многе.
05. 07. 2025. у 11:33
Коментари (0)