ПРЕДСЕДНИК Вучић рекао је да и даље не постоји решење за укидање динара на Косову и Метохији, те да ће обавестити јавност када буде постојало.
Повезане вести
СА КУРТИЈЕМ СЛАВЕ НЕЗАВИСНОСТ: Скандалозна одлука Владе Црне Горе о обележавању јубилеја широм Космета
ВЛАДА Црне Горе у Приштини кроз своје "дипломатско представништво" реализује целогодишњи програм "20 за 20", којим се кроз низ културних, уметничких, едукативних и спортских догађаја обележава 20 година од обнове независности Црне Горе.
26. 05. 2026. у 23:23
КУРТИЈУ ЖАНДАРМИ ПАРАВАН ЗА КБС: Анализа "Новости" - Шта се крије иза формирања Специјалне полицијске јединице на КиМ
ПРИШТИНСКИ режим одавно је прешао са институционалних на насилне методе застрашивања и прогона Срба на Косову и Метохији, а ова стратегија очигледно поприма алармантне облике.
22. 05. 2026. у 07:00
"Тринаест година лажи" Вучић о годишњици Бриселског споразума: Не желе да оснују ЗСО (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је, поводом 13. годишњице Бриселског споразума, да 19. април 2013. године није био лак, већ дан пун компромиса у готово немогућим условима, али да је тај документ био најмање лоше што се у том тренутку могло добити.
18. 04. 2026. у 10:50
КУРТИЈЕВ ЛОШ МАНЕВАР ДА ПОЈАЧА СТРАХ МЕЂУ СРБИМА: Анализа "Новости" - Шта је позадина захтева председника тзв. Косова Макрону
УПОЗОРЕЊЕ председника Србије Александра Вучића да би премијер привремених приштинских институција Аљбин Курти, који је јуче отпутовао у "званичну" посету Француској, од првог човека те државе Емануела Макрона могао да затражи подршку за повлачење НАТО из Копнене зоне безбедности на северу КиМ, указује на настојање да се, кроз политичке иницијативе, преиспита и потенцијално измени постојећи безбедносни поредак успостављен међународним споразумима.
28. 03. 2026. у 06:45
Најновије из рубрике
НОВА БРУКА БЛОКАДЕРА: Поново прете и вређају вернике (ФОТО)
ЧАСНИ Појас Пресвете Богородице свечано ће данас бити испраћен из Храма Светог Саве на пут ка Светој Гори, након што му се од Спасовдана, 20. маја поклонило више од 800.000 људи.
06. 06. 2026. у 10:55
"НАПРАВЉЕН ЈЕ СКАНДАЛ, А ОБЈАШЊЕЊЕ НИСМО ДОБИЛИ" Брнабић: Вучић имао успешно учешће у Тивту, урадио важне ствари за Србију
Председница Народне Скупштине Ана Брнабић изјавила је данас да је председник Србије Александар Вучић, како је рекла, упркос саботажама имао успешно учешће на самиту ЕУ-ЗБ у Тивту и урадио важне ствари за Србију.
06. 06. 2026. у 10:38
БОСАНАЦ И ПИЦУЛА У АКЦИЈИ "ПРЕОБРАЋАЊА" МЛАДИХ СРБА У ХРВАТСКОЈ: Дају снажну подршку студентско-блокадерској листи
Већина треба да брани права мањина и да им обезбеди да могу слободно да дишу у политичком животу земље, поручио је посланик у Европском парламенту Гордан Босанац полазницима Политичке академије Српског народног већа (СНВ), који су у петак боравили у студијској посети европским институцијама у Бриселу.
06. 06. 2026. у 10:23
ЕЛЕК УОЧИ ИЗБОРА НА КиМ: Курти и његов миљеник Рашић немају шта да понуде гласачима, осим напада на све што је српско
ПРЕДСЕДНИК Српске листе Златан Елек поручио је да очекује већу излазност Срба на сутрашњим изборима у АП Косово и Метохија у односу на претходне изборе у фебруару и децембру и истакао да "народ разуме тежину тренутка".
06. 06. 2026. у 10:22
САТАНИЗАМ И ЈАДНИШТВО РУКУ ПОД РУКУ ИДУ: Блокадери закукали јер их је било само осам, па окривили Појас Пресвете Богородице
БЛОКАДЕРИ јадници закукали опет, па сав свој гнев мораше да сруче на највећу православну светињу - Појас Пресвете Богородице.
06. 06. 2026. у 10:18
Коментари (0)