ЈОВАНОВИЋ УПУТИО ПИСМО ПОДРШКЕ ВУЧИЋУ: Још једном је целом свету показао своју храброст

Novosti online

23. 04. 2024. у 21:48

МИНИСТАР информисања и телекомуникација Србије Михаило Јовановић упутио је писмо подршке председнику Александру Вучићу.

ЈОВАНОВИЋ УПУТИО ПИСМО ПОДРШКЕ ВУЧИЋУ: Још једном је целом свету показао своју храброст

Фото: Новости

- Поново смо сведоци снажних притисака које трпи наша земља и председник Александар Вучић. Још једном је целом свету показао своју храброст у борби против оних који желе да наштете нашим државним интересима и бескомпромисну борбу за добробит српског народа гдегод да живи. Заједно, уједињени, борићемо се за нашу земљу и нећемо дозволити да двоструки стандарди дела међународне заједнице, непоштовање међународног права и насиље победи. Нека наша слога и заједништво буду наша снага у овим тешким временима. Нека нам визија и лидерство председника Вучића буду путоказ ка бољој будућности нашег народа. Предаја није опција! Живела Србија! - навео је Јовановић у писму.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

ШЕШЕЉ ОТКРИО КАКО ЈЕ УХАПШЕН: Полиција ме претресла и нашла моје рукописе