НАПАЛИ ВУЧИЋА И БРНАБИЋЕВУ ЈЕР БРАНЕ СРБИЈУ! Пицула поновио на Н1 да је Косово независно, шолаковци поручили да су задовољни (ВИДЕО)
ТОНИНО Пицула поновио је за Н1 да је Косово независно и да га Србија мора признати, што је наишло на одобравање на Шолаковој телевизији.
Фото: Printscreen
- Ја бих волео да Србија иде у корак са својим политичким амбицијама. С тим да Србија ту треба да буде поштена и да каже - има још једну димензију коју мора испунити на путу ка Бриселу, а то је нормализација односа са Косовом - казао је Пицула.
Потом се уследиле критике због оправданих реакција председника Александра Вучића и председнице Скупштине Ане Брнабић.
НАПУСТИЛА ГРАД И НА БАБОВИНИ ОДГАЈА ДЕЦУ: Млада Београђанка Александра одлучила да се пре 14 година врати у планинско село Власе код Врања
МОЈ тата се љутио на мене, говорио је, ја сам одатле отишао, а ти се враћаш, али ја сам одлучила и на крају је живот тако све уредио да на месту у планинском селу Власе, где је његова мајка Љубица одгајала тројицу синова и једну кћер, то сада радим и ја - започиње своју по много чему необичну причу тридесетшетогодишња учитељица Александра Љубић, књижевница, сликарка, супруга, одборница у скупштини града и, како каже, најважније мама Дарка (14), Ђорђа (10), Вељка (8) и Маријане (7).
10. 01. 2026. у 15:08
ФРАНЦУСКА ПРЕТИ ИЗЛАСКОМ ИЗ НАТО-а: Гласање у парламенту, бес према Трампу због Венецуеле, Израела и Гренланда
ФРАНЦУСКА је запалила политичку фитиљ-бомбу у самим темељима НАТО-а, у тренутку када се глобалне тензије убрзано преливају са периферије на саму структуру западног безбедносног система.
10. 01. 2026. у 06:30
"ПРИПАДА НАМА - НЕ ДАНСКОЈ, НИ САД" С Гренланда послата јасна порука: "Нико нема право да одлучује уместо нас"
ЛИДЕРИ пет највећих политичких партија Гренланда објавили су заједничко писмо у којем наглашавају да Гренланд није део ни САД ни Данске, већ да припада Гренланђанима, и да захтевају од Сједињених Америчких Држава да немају никакву контролу над тим острвом.
10. 01. 2026. у 11:52
Коментари (19)