ДИРЕКТНЕ ПРЕТЊЕ БЛОКАДЕРА: Спроводе талачку кризу Информера и прете "Да вас јуримо" (ФОТО)
СТУДЕНТИ блокадери и антисрпска опозиција коју предводе људи из бившег режима окупљају се испред зграде Информера како би спроводили терор над запосленима.
ФОТО: Novosti
Они, наиме, планирају да запослене на Информеру држе као таоце и не дају им да нормално функционишу.
Наши репотери забележили су на протесту испред зграде Информера директну претњу запосленима на том медју.
Блокадери који спроводе талачку кризу носе транспарент на коме пише "Да вас јуримо".
Фото: Новости
Дешавања испред Информера пратите у нашем блогу уживо КЛИКОМ ОВДЕ.
БОНУС ВИДЕО:
ШТА СЕ ДЕСИЛО У НОВОМ САДУ? Студенти малтретирали Роме и испровоцирали тучу
Препоручујемо
ЗАВРШЕНО МАЛТРЕТИРАЊЕ И ТЕРОР ИСПРЕД ИНФОРМЕРА: Блокадери напустили Булевар Пеке Дапчевића после шесточасовне блокаде
29. 03. 2025. у 13:49 >> 18:22
ОШТРА РЕАКЦИЈА УНИЈЕ РОМА СРБИЈЕ: Мариника Тепић да престане са таргетирањем Рома!
29. 03. 2025. у 10:32
ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће САД прекинути да снабдевају оружјем Украјину уколико европски савезници одбију да се придруже "коалицији вољних" за деблокаду Ормуског мореуза, јавља данас Фајненшел тајмс, позивајући се на изворе.
01. 04. 2026. у 22:03
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)