ДЕО ЗВЕЗДАРЕ СУТРА БЕЗ ВОДЕ: Ево у којим улицама ће да буду суве чесме
ЗБОГ планираних радова на водоводној мрежи на територији општине Звездара, сутра од 8 до 22 сата без воде ће остати потрошачи у појединим улицама.
Фото: Архива
Како је саопштено из ЈКП "Београдски водовод и канализација", драгоцене течности неће бити у улицама Суботичкој, Раваничкој, Улцињској, Радојке Лакић и Генерала Михајла Живковића.
Умањени притисак могу осетити потрошачи у околним улицама.
За најнужније потребе за пијаћом водом обезбеђена је ауто-цистерна.
Препоручујемо
БЕОГРАД ДОБИЈА ПАРК КОЈИ ОДУЗИМА ДАХ: Историја и природа у савршеном споју
03. 12. 2025. у 11:39
НЕСТАНАК СТРУЈЕ ДАНАС У БЕОГРАДУ: На списку за искључења су две општине
02. 12. 2025. у 08:50
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)