ВРЕЂАО, ПРЕТИО, ПА ФИЗИЧКИ НАПАО МАЈКУ: Насилнику из Земуна М. С. (33) изречена забрана приласка
М. С. (33) ухапшен је због насиља у породици јер је јуче, у стану у Земуну, физички напао мајку.

Фото Н. Скендерија
Према првим информацијам из истраге, М. С. се најпре посвађао са мајком Н. Л. (56), вређао је, претио јој.
Након тога и физички је насрнуо на њу. Гурао је несрећну жену рукама, ударао, а потом је бацао и ломио ствари по стану.
М. С. је за сада изречена мера забране приласка и комуникације са мајком, а у наставку истраге коју води Треће основно јавно тужилаштво у Београду, биће одлучено о даљим поступцима везаним за овај случај.
БОНУС ВИДЕО:
ЕВО КАКО КУРТИЈЕВИ СРБИ ВОДЕ ЛЕПОСАВИЋ: Издала Србију и Србе па шмрче кокаин у општини
Препоручујемо

"ПАО" УБИЦА НАВИЈАЧА ИЗ БОРЧЕ: Насмрт искасапио ножем Јована (23)
03. 02. 2024. у 23:20

ПРИТВОР ЗА ЛЕСКОВЧАНИНА: Донета наредба о спровођењу истраге
02. 02. 2024. у 18:07

"НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ!" Орбан се хитно јавио из Копенхагена
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан навео је из Копенхагена, где учествује на самиту Европске политичке заједнице, да је ситуација озбиљна и да се на столу налазе, "отворени, ратно оријентисани предлози".
02. 10. 2025. у 08:59

(МАПЕ) ОВАКО ЋЕ СЕ КРЕТАТИ НЕВРЕМЕ У СРБИЈИ: Погледајте из часа у час, стижу снег и киша (ФОТО)
ПОГЛЕДАЈТЕ како ће се ледени облак кретати над Србијом и које крајеве кад погађа невреме. Данас и сутра облачно са кишом и хладно, осим на северозападу Војводине где ће се задржати суво време, најавио је РХМЗ.
02. 10. 2025. у 10:47

"ИСТИНА ЈЕ - БИЛА САМ С ЊИМ" Милица Павловић признала за везу: "Не знам што сам то крила"
"КАДА волим, дајем се безусловно. Тада само треба да ми верујете, ништа друго. Само поверење немојте да ми изиграте, све остало може. И ја партнеру верујем исто тако и онда нећемо имати проблем, али ако се усуди да ми изигра поверење, то је крај, у стању сам да се окренем и да се правим да га никада познавала нисам."
03. 10. 2025. у 21:02
Коментари (0)