МОНОДРАМА ЗА КРАЈ: "Реците нам нешто о себи" Николе Ракочевића затвара 32. Белеф

В.В.С.

02. 07. 2024. у 17:12

ПОД слоганом "Добра прича" београдски летњи фестилав (Белеф) је и ове године, од 20.јуна. до 7.јула, публици приуштио премијерна извођења позоришних, играчких и музичких представа, перформансе, разговоре и књижевне вечери.

МОНОДРАМА ЗА КРАЈ: Реците нам нешто о себи Николе Ракочевића затвара 32. Белеф

фото промо

Ове године први пут је организован наградни Конкурс за оригинални драмски текст за децу, као и различити пратећи програми, који отворили врата наших најзначајнијих установа културе, као што је "Ноћ легата", шетње кроз Београд и серије разговора и догађаја у сарадњи са Хартефактом.

Последње три фестивалске вечери су три занимљива програма: у среду 3.јула на репертоару је Малог позоришта "Душко Радовић" премијера представе "Сјај звезда на плафону", дан касније у Атељеу 212 гостује Things That Burn Easily (Погон, Загребачки центар за културу и младе), на истом месту следи Unstable Comrades (Станица Сервис за савремени плес),а фестивал затвара премијерно извођење монодраме "Реците нам нешто о себи" Николе Ракочевића у "РадовићУ".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

НОВИ ЖИВОТ РОМАНА АБРАМОВИЧА: Ћерка му напала Путина, преживео покушај тровања, сад почиње мега-повратак у фудбал!