ОПШТА МАКЉАЖА У ШКОЛИ: Песнице севале на све стране, повређено скоро 50 особа, међу њима деца и директорка
У ТУЧИ која се у понедељак догодила у једној школи у Берлину повређено је 49 особа, међу којима су деца и директорка школе.

Фото: ЕПА
Све је почело свађом ученика око 10.30 часова, а убрзо су се ствари отргле контроли, па су батине добили и полицајци који су дошли на интервенцију.
Према наводима немачких медија, свађу су започела петорица дечака старости 14 и 15 година. У једном тренутку је један дечак извукао бибер-спреј и почео да прска около по ђацима. У једном тренутку му је боца испала и уграбио ју је други дечак, који је почео да прска бибер све у очи својим "противницима". Онда су дечаци почели да размењују ударце и све је убрзо ескалирало.
Наиме, двоје наставника су улетели у гунгулу да раздвоје ђаке, али су и њих попрскали бибер-спрејом. Тада је дотрчала и директорка, коју су крвнички гурнули, па је жена пала и поломила руку.
Неко је у међувремену позвао полицију, али недуго након што је патрола стигла на лице места, појавио се старији брат (21) једног од дечака који је учествовао у тучи, па је почео да бије полицајце. Он је убрзо савладан и оборен на земљу, а том приликом му је расечена усна.
У току је истрага о инциденту, а очекује се да ће бити поднете пријаве против више лица због наношења телесних повреда.
Наводи се да је број повређених велики, јер се доста деце и радника школе жалило на иритацију очију од облака бибер-спреја.
(Телеграф.рс)
БОНУС ВИДЕО: ИЗЛИЛО СЕ ЦРНО МОРЕ: Поплављена обала Грузије, приморски градови под водом
Препоручујемо

УРСУЛА ФОН ДЕР ЛАЈЕН НАПУСТИЛА СКУП У ЛУКСЕМБУРГУ: Певала се песма „Дан Победе“ на руском језику (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИЦА Европске комисије Урсула фон дер Лајен затекла се 9. маја у центру Луксембурга на меморијалном скупу који је организовала партија Мир д’Воллек, где су учесници певали чувену песму „Дан Победе“.
10. 05. 2025. у 11:10

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?
РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.
10. 05. 2025. у 12:06

"ЊЕГОВ АЛКОХОЛ": Трамп наводно има порок којем не може да одоли - из Беле куће оштро демантовали
ПРЕМА тврдњама једног службеника из Беле куће, председник САД Доналд Трамп конзумира изузетно велике количине слаткиша. Опште је познато да је Трамп велики љубитељ коле лајт, до те мере да је у Овалној соби инсталирано посебно дугме за тај напитак. Међутим, оно што многе његове присталице можда не знају јесте да је Трамп, судећи према изјавама садашњих и бивших службеника, сарадника и блиских пријатеља, дугогодишњи самопрозвани заљубљеник у слатко.
10. 05. 2025. у 12:21
Коментари (0)