А ПОСЛЕ ДОМИНИКАНЕ... Одбојкашице "пре зоре" стартују у Лиги нација, а у петак одмеравају снаге са домаћином финалног турнира
ОДБОЈКАШИЦЕ Србије сутра ујутро (02.00 по нашем времену) на турниру у Рио де Жанеиру против неугодне Доминиканске Републике стартују у Лиги нација.
фото volleyballworld.com
Наша подмлађена селекција у петак (19.00 по нашем времену) игра са непредвидим Тајландом, у суботу (19.00) са Кином, која јури олимпијску визу и у недељу (15.00) са домаћином Бразилом.
Иначе, у првим мечевима у Рију Бразилке су се мучиле са Канађанкама (3:1), док су Кинескиње надиграле Корејке са 3:0.
Препоручујемо
КАКАВ ДЕБИ У НОВОМ КЛУБУ: Тајрик Џонс у првом мечу за Олимпијакос показао доминацију
11. 01. 2026. у 15:45
СПЕКТАКЛ! ЕЛ КЛАСИКО ЗА ТРОФЕЈ! Барса силовита, Реал рањив – ко диже Суперкуп у Џеди?
БАРСЕЛОНА и Реал Мадрид састају се у финалу Суперкупа Шпаније у недељу увече (20.00), у новом издању Ел Класика који директно одлучује о трофеју као и прошле године када је убедљиво славила Барса (5:2).
11. 01. 2026. у 07:30
ЋЕРКА ДОШЛА КОД ЧЕДЕ Видите шта је урадила Косу: "Добио је шта је тражио!" (ВИДЕО)
ЧЕДА Јовановић недавно је открио да је почео да живи са својим пријатељам Ацом Косом, а не крије да му његова подршка у животу много значи.
11. 01. 2026. у 09:32
Коментари (0)