У ЦЕНТРУ ПАРАЋИНА ВЕЧЕРАС: Програм за све генерације поводом Дана града

Зорана Рашић
Зорана Рашић

26. 09. 2023. у 08:49

ГРАД на Црници свечаном седницом Скупштине општине обележиће сутра свој празник, а истим поводом вечерас се приређује програм за све суграђане.

У ЦЕНТРУ ПАРАЋИНА ВЕЧЕРАС: Програм за све генерације поводом Дана града

Фото: З. Рашић

На платоу код градске фонтане од 20 сати Параћинци и гости моћи ће да одгледају пригодан музичко-забавни програм, те да уживају у дегустацији добрих вина локалних произвођача.

Истим поводом, за најмлађе, у новом летњем аммитеатру у близини биће изведена представа "Питалица свезналица", након чега децу очекује дружење са аниматорима.

Почетак овог дела догађаја је у 19 сати.

Програму поводом обележавања Дана општине, како је најављено,  присуствоваће и делегације побратимских општина, као и делегације амбасада Пољске и Швајцарске.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)

РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)

КОЛУМБИЈСКИ држављанин Јостин Андрес Москера (35) проглашен је кривим за двоструко убиство у случају који је шокирао британску јавност.

21. 07. 2025. у 18:43

Коментари (0)

ИТАЛИЈА У НЕВЕРИЦИ: Јаник Синер има нову девојку, шта мислите одакле је? (ФОТО)