ЗИМСКА СЛУЖБА ПУНОМ ПАРОМ: Сви параћински путеви проходни

Зорана Рашић
Зорана Рашић

09. 01. 2024. у 11:45

ЕКИПЕ зимске службе ЈКП „Црница“ Параћин од синоћ на терену раде на прочишћавању општинских путева и градских улица од снега, које уз то посипају одговарајућим материјалима.

ЗИМСКА СЛУЖБА ПУНОМ ПАРОМ: Сви параћински путеви проходни

Фото: Фејсбук/ЈКП Црница

Сви путеви првог приоритета су проходни, а тренутно се ради на посипању путева другог приоритета, саопштавају у овом предузећу.

 На коловозу има местимично расквашеног снега, док на појединим деоницама може бити и задржаног снега до три центиметра висине.

- Апелујемо на возаче да повећају пажњу с обзиром  на то да се у току вечери и ноћи очекују још ниже температуре, што на појединим путним правцима може изазвати поледицу. Посебно скрећемо пажњу  на мостове, како друмске тако и пешачке, где упозоравамо пешаке на опрезност – истичу у ЈКП „Црница“.

Они такође подсећају власнике локала и непокретности да имају обавезу да очисте снег са тротоара испред, како је то прописано општинском Одлуком о комуналним делатностима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАТРОГАСЦУ ПОЗЛИЛО ОД ПРИЗОРА КОЈИ ЈЕ ЗАТЕКАО: Мучне сцене на месту погибије Ане Радовић и њеног пријатеља

ВАТРОГАСЦУ ПОЗЛИЛО ОД ПРИЗОРА КОЈИ ЈЕ ЗАТЕКАО: Мучне сцене на месту погибије Ане Радовић и њеног пријатеља

ЈУТРОС је у Овчарско-кабларској клисури лоциран аутомобил марке "ауди" у коме су пронађена два тела, а једно до њих је тело Ане Радовић за којом се трагало од 23. новембра.

26. 11. 2025. у 13:30

НАЈВЕЋА СИЛА ЕВРОПЕ РЕАГОВАЛА НА ТРАМПОВ ПЛАН: У принципу подржавамо

НАЈВЕЋА СИЛА ЕВРОПЕ РЕАГОВАЛА НА ТРАМПОВ ПЛАН: "У принципу подржавамо"

НЕМАЧКА влада саопштила је да "у принципу" подржава план Сједињених Америчких Држава за окончање рата у Украјини, али да остаје посвећена заштити украјинског суверенитета и обезбеђивању безбедносних гаранција за земљу.

21. 11. 2025. у 12:37

Коментари (0)

КИЈЕВ НА КОЛЕНИМА: Трамп донео важну одлуку после разговора са Путином