ОПРЕМА ЗА СЛАБОВИДЕ СПОРТИСТЕ: Важна донација за параолимпијце у Кикинди

Р.Ш.

13. 01. 2021. у 23:31

КЛУБ за спорт и рекреацију слепих и слабовидих „Будућност“ из Кикинде добио је спортске реквизите и опрему у вредности од око 14.000 евра.

ОПРЕМА ЗА СЛАБОВИДЕ СПОРТИСТЕ: Важна донација за параолимпијце у Кикинди

Фото: Р. Шегрт

Најсавременије голове за голбол, лопте и наочаре, без којих не могу да се играју утакмице овог параолимпијског спорта, донирао је Параолимпијски комитет кроз програм Министарства омладине и спорта Гилбал секцији и свим њеним чланицама.

Зоран Стефановић, координатор клуба “Будућност” и председник Извршног одбора голбол секције Параолимпијског комитета, најавио је да ће у Кикинди, у хали “Језеро”, 23. јануара, бити одржано првенство Србије за протеклу годину, јер због пандемије корона вируса, није могло да буде организовано у децембру.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу

ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу

ПРЕМА првим прогнозама европских стручњака са сајта Severe Weather Europe, зиму 2025/2026 обележиће утицај слабе фазе Ла Ниње и вероватно слабији поларни вртлог. Ово значи динамичније кретање атмосферског притиска, што може омогућити хладније дане у Европи, али и у САД и Канади.

13. 08. 2025. у 09:59

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци

ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.

13. 08. 2025. у 11:24

Коментари (0)

ВРУЋЕ ЛЕТО ЗЛАТНЕ ХРВАТСКЕ ОЛИМПИЈКЕ: Одлепила за српским спортистом, уживају на егзотичним локацијама (ФОТО)