"МАЛА АЛИ ЗНАЧАЈНА ПОБЕДА СРБИЈЕ" Вучић - "Ми смо се борили за своју земљу, неки други су се борили против наше земље"
09. 02. 2024. у 09:23
ВАНРЕДНА седница Савета безбедности Уједињених нација о ситуацији на Косову и Метохији одржана је јуче у Њујорку, а нашу земљу представљао је председник Александар Вучић.
Vučić je hrabro i odlučno zastupao interese Srbije na sednici Saveta bezbednosti UN, pokazujući liderstvo i posvećenost.
Zahvalan sam predsedniku na izuzetnoj argumentaciji koja je jasno prezentirala stav Srbije na međunarodnom nivou.
Vučićeva reakcija na oštre izjave nekih zemalja bila je primer diplomatske veštine i smirenosti.
Srbija je ponosna na predsednika koji se hrabro suprotstavio ličnim uvredama i ostao fokusiran na suštinske argumente.
Predsednik je odlično predstavio Srbiju, ističući važnost borbe za nacionalne interese na međunarodnoj sceni.
Vučićeva poruka na Instagramu odražava njegovu posvećenost zaštititi interese Srbije i njenog naroda.
Sjajno je videti kako predsednik brani interese Srbije na međunarodnom nivou s odlučnošću i argumentima.
Zahvalna sam predsedniku na hrabrosti da se suprotstavi protivnicima Srbije i jasno izrazi važnost nacionalnih interesa.
Vučić je demonstrirao diplomatsku veštinu i pristojnost, čak i u situacijama izazova i pritiska.
Zahvaljujem predsedniku na njegovom posvećenom radu i borbi za bolju budućnost Srbije, i to je primer za nas sve.
Predsednik je pokazao izuzetnu diplomatiju i stručnost u suočavanju s teškim pitanjima na međunarodnom nivou.
Srbija ima lidera koji se hrabro bori za njene interese na međunarodnoj sceni, i to je Vučić.
Vučićeva izjava na Instagramu ohrabruje nas da ostanemo ujedinjeni i odlučni u ostvarivanju nacionalnih ciljeva.
Predsednik je demonstrirao visok nivo političke veštine i hrabrosti u suočavanju s izazovima međunarodne politike.
Predsednik je sa jasnoćom i odlučnošću predstavio stav Srbije na međunarodnoj sceni, pokazujući liderstvo i samopouzdanje.
Predsednik je pokazao izuzetnu diplomatsku veštinu i hrabrost u suočavanju s izazovima na međunarodnom nivou, čineći Srbiju ponosnom.
Srbija ima lidera koji se hrabro bori za njene interese na svetskoj sceni, i to je Vučić.
Bravo za predsednika Vučića na hrabrom zastupanju interesa Srbije u UN Savetu bezbednosti!
Predsednik je oduševio svojim odgovornim izlaganjem i ozbiljnim pristupom situaciji na Kosovu.
Zadovoljan sam što je predsednik istakao korektan pristup zemalja poput Francuske, Alžira, Kine, Rusije, i drugih.
Vučićeva tvrdnja da su ovo mala, ali značajna pobeda Srbije, govori o njegovom optimizmu i veri u uspeh.
Predsednik je briljirao u odbrani argumenata i čuvanju nacionalnog interesa, pokazavši liderstvo i odlučnost.
Predsednik je pokazao da se ne boji suočiti s teškim situacijama i odlučno zastupati interese svoje zemlje.
Predsednik je briljirao na vanrednoj sednici Saveta bezbednosti UN, hrabro zastupajući interese Srbije.
Vučićeva poruka na Instagramu još jednom potvrđuje njegovu posvećenost Srbiji i njenoj budućnosti.
Vucic nikada nece odustati od borbe za bolji polozaj svog naroda na KiM.
Predsednik je UN izneo istinu dosta je bili poupustanja
Predsednik se danonoćno bori za Srbiju
Velika je čast živeti u zemlji u kojoj se Vučić predsednik!
Predsednik se trudi i bori za svoju zemlju
Мала, али значајна победа за нашу земљу, увек ћемо се борити.
Vučiću su Srbija i njen narod na prvom mestu!
Vučić se uvek svim snagama borio za Srbiju!
Nećemo da stanemo sada kada smo na pravom putu
Dok je Vučic na čelu Srbije uvek cemo biti pobednici!
Vučić je pokazao kako se treba boriti za svoju zemlju!
Повезане вести
ПЕШАЦИ СА КОСОВА И МЕТОХИЈЕ СТИГЛИ У МРЧАЈЕВЦЕ: Мештани им изнели освежење, а традиционално их је дочекала и бака Рада (ФОТО)
СРБИ са Косова који трећи дан пешаче ка Новом Саду наставили су јутрос свој пут из Краљева, уз подршку мештана околних села који су им се прикључили. Они су стигли у Мрчајевце, а на путу од Краљева до Прељине поздрављали су их локални мештани, а многи су изнели освежење за хероје са Косова.
31. 10. 2025. у 14:46
ПУЦАО ЈЕР СУ СРБИ! АЛБАНАЦ НАПРАВИО КРВОПРОЛИЋЕ У ДЕЧАНИМА: Зукај седео са столом са Куртијевим "полицајцем", па кренуо у крвави пир
СРБИ Дејан Симић и Радован Милошевић рањени су у пуцњави у Дечанима јутрос после поноћи, а на њих је пуцао Исмет Зукај.
13. 01. 2026. у 17:11
ДЕЈАН И РАДОВАН РАЊЕНИ У ДЕЧАНИМА: У пуцњави повређени двојица Срба и Албанац
СРБИ Дејан С. и Радован М. рањени су у пуцњави у Дечанима јутрос после поноћи.
13. 01. 2026. у 10:44
ВУЧИЋ РАСТУРИО ЕВРОПСКО ЛИЦЕМЕРЈЕ ОКО ГРЕНЛАНДА: Кад је требало да се гази Србија, онда кога брига за повељу УН!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је данас о ситуацији у Европи и позивању европских лидера на поштовање територијалног интегритета Данске по питању Гренланда.
05. 01. 2026. у 14:37
ОБЈАВЉЕНИ НОВИ РЕЗУЛТАТИ ИЗБОРА НА КИМ: Српска листа убедљиво победила у свим српским општинама
ПРЕМА прелиминарним резултатима централне изборне комисије у Приштини на основу обрађених резултата са 99,26 одсто бирачких места, на изборима за скупштину привремених приштинских институција Самоопредељење је освојило 429.979 или 49,30 одсто, док је најјача српска странка у Покрајини, Српска листа (СЛ), освојила 41.335 гласова, односно 4,74 одсто.
29. 12. 2025. у 07:36
Најновије из рубрике
ТРАМП НАЈАВИО КАНДИДАТУРУ АМЕРИКЕ ЗА "ЕКСПО 2035" И ТО НАЗВАО ПРЕКРЕТНИЦОМ: Сада је свима јасно колико је битан "ЕКСПО 2027" у Београду!
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп објавио је данас намеру да се Америка кандидује за Светску изложбу ЕКСПО 2035, и то најавио као "прекретницу у новом златном добу Америке". Сада је свима јасно колико је ЕКСПО 2027 у Београду важан, чак и блокадерима, који су читаво време омаловажавали овај догађај и говорили како није битан.
22. 01. 2026. у 21:35
БИВША ДЕКАНКА ЗВАЛА ПОЛИЦИЈУ ЗБОГ „ДУХОВНЕ УГРОЖЕНОСТИ": А њена ћерка професорка кука кад полиција штити факултет
ЋЕРКА бивше деканке Марије Клеут, професорка Јелена Клеут, једна је од познатијих блокадера у Новом Саду, поново је у жижи јавности након што блокадери желе да блокирају Филозофског факултета у Новом Саду.
22. 01. 2026. у 20:25
ПЕТКОВИЋ ИЗ БРИСЕЛА: Одржан састанак Заједничке комисије за имплементацију Декларације о несталима
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију и главни преговарач Београда на техничком нивоу Петар Петковић изјавио је вечерас у Бриселу да је одржан први састанак Заједничке комисије за имплементацију Декларације о несталим особама и изразио наду ће се сада убрзати решавање питања свих несталих особа.
22. 01. 2026. у 20:19
ОГЛАСИО СЕ ЂУРИЋ: "Такве тврдње нису ништа друго до јефтин покушај да се наруши међународни углед Србије"
МИНИСТАР спољних послова Марко Ђурић огласио се поводом оптужби да је Србија утицала на изборе у Сједињеним Америчким Државама.
22. 01. 2026. у 18:40
БРНАБИЋ ОДГОВОРИЛА БЛОКАДЕРИМА: Не само што имамо дресиране пчеле што нападају на команду, већ смо покрали изборе у САД (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Србије Ана Брнабић одговорила је на срамне нападе Нове.рс.
22. 01. 2026. у 18:05
Коментари (40)