МАЈКА И ЋЕРКА ПОГИНУЛЕ КОД СРЕМСКЕ МИТРОВИЦЕ: Тања и Елена се доселиле пре седам година, па трагично изгубиле живот
У ТЕШКОМ инциденту са експлозијом плинске боце у селу Мартинци код Сремске Митровице погинуле су руске држављанке, мајка и ћерка, сазнају "Новости".
Foto: S. Kostić
Тања (1953) и Елена (1978) доселиле су се из Русије пре седам година и у сремском селу купиле кућу.
Како је први комшија несрећне породице изјавио за "Новости", пробудила их је снажна детонација.
- У 10 до 3 ујутру пробудила нас је снажна детонација, једна па друга после минут. Изашли смо напоље, пламен из куће је излазио. Звао сам ватрогасце, они су дошли брзо, али није им било спаса. Жао нам је, нисмо ништа могли помоћи - рекао је комшија.
Ускоро опширније
Препоручујемо
НОВИ ДЕТАЉИ СТРАВИЧНЕ НЕСРЕЋЕ НА МОСТУ БЕШКА: Троје деце у болници, међу њима и беба
08. 01. 2026. у 16:32
ПУТИНОВ СПЕЦИЈАЛАЦ: Готово је са Гренландом, нека се спреми Канада?
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су већ одлучиле о судбини Гренланда, да ли је на реду Канада, запитао се Кирил Дмитријев, специјални представник руског председника Владимир Путина за инвестиционо-економску сарадњу са иностранством.
06. 01. 2026. у 12:49
БРИТАНЦИ ТВРДЕ: Ово је Трампов план за Гренланд, погледајте шта нуди амерички председник
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе желе да понуде Гренланду споразум о слободном придруживању, сличан оном које Вашингтон има са појединим малим државама у Тихом океану, сазнаје Економист.
06. 01. 2026. у 14:39
КАКО ИЗГЛЕДА ЖИВОТ У НАЈХЛАДНИЈЕМ МЕСТУ НА СВЕТУ? Село у којем се аутомобили не гасе, телефони не раде, а деца иду у школу на –50°C
ПРОСЕЧНА температура у граду зими пада на -58 степени Целзијуса...
07. 01. 2026. у 18:20
Коментари (0)