У БИЛЕЋИ је служен помен припадницима Југословенске војске у отаџбини Билећке војно-четничке бригаде, поводом 79 година од њиховог мученичког страдања, када је 2. октобра 1944. године у Билећи убијено више од 450 њених припадника и цивила.
У САВЕТУ безбедности Уједињених нација одржане су затворене консултације на захтев Руске Федерације о стању у БиХ, односно, у вези с пресудом председнику Републике Српске Милораду Додику од стране Суда БиХ.
ПОЛИЦИЈСКИ службеници Полицијске управе Бијељина интензивно трагају за лицем које је данас око 19.10 часова на подручју општине Шамац, хицима из ватреног оружја, усмртило два и ранио једно лице.
ЛИДЕР Партије демократског прогреса (ПДП) и градоначелник Бање Луке Драшко Станивуковић на данашњој конференцији за медије изјавио је да ПДП неће учествовати на евентуалним превременим изборима за председника Републике Српске које медији у Сарајеву прижељкују након правоснажне пресуде Милораду Додику.
Коментари (0)