САДА И ЗВАНИЧНО: Тијаго Силва ће убудуће играти на ''Маракани''

Филип Милошевић

07. 05. 2024. у 16:54

Након пуних 15 година, Тијаго Силвасе вратио на ''Маракану'' и поново је обукао дрес свог Флуминенсеа.

САДА И ЗВАНИЧНО: Тијаго Силва ће убудуће играти на Маракани

ФОТО: АП/Танјуг

Искусни штопер је од 14 до 16 године наступао за Флу, а потом је током 2006. године у првом мандату као позајмљени фудбалер московског Динама играо и у сениорској конкуренцији. Под уговором са екипом био је од 2007. до 2009. године када га је откупио Милан.

За бразилског великана одиграо је 143 меча и дао 14 голова, због чега је у касу клуба слио 10 милиона евра.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОКРШАЈ БИВШИХ ПРВАКА ЕВРОПЕ: Делије ће обрадовати овај податак - Селтик никада није победио на гостовању српским клубовима

ОКРШАЈ БИВШИХ ПРВАКА ЕВРОПЕ: Делије ће обрадовати овај податак - Селтик никада није победио на гостовању српским клубовима

Црвена звезда игра своју прву утакмицу у Лиги Европе. На стадиону "Рајко Митић" српски првак дочекује шкотског шампиона Селтик.

24. 09. 2025. у 07:30

Коментари (0)

ЗВАЛИ СУ, ХИТНА НИЈЕ ДОШЛА: Глумицу једва спасио бивши муж - доживела 10 мањих инфаркта