IN4S: Izjava vladike Joanikija autentična
PORTAL IN4S s gnušanjem odbacuje bilo kakve navode o „pripisivanju“ reči vladici Joanikiju.

Foto: Hram TV printskrin
- Kao medij koji je svakodnevno izveštavao o borbi vjerujućeg naroda i našeg monaštva i sveštenstva za očuvanje svetinja u Crnoj Gori, pokrenuo niz kampanja u cilju upoznavanja svijeta sa tom borbom, koji je objavio između ostalih, i afere „Koverta“ i „Prepoznavanje terena“ – ne možemo da se ne zapitamo kome to Srbi u Crnoj Gori više veruju? - navodi se u saopštenju.
- Da li veruju autentičnoj izjavi vladike Joanikije koju je IN4S preneo ili spekulacijama i konstrukcijama pojedinih medija kojim se ona neutemeljeno pokušava osporiti? - navodi se.
Portal IN4S s gnušanjem odbacuje bilo kakve navode o „pripisivanju“ reči vladici Joanikiju, a mediji i pojedinci kojima one smetaju neka potraže krivca u nekom drugom, ili makar na drugačiji način artikulišu nezadovoljstvo što izjava vladike Joanikija ne odgovara njihovim zamislima i politikama.
Navodi se i da je razgovor sa vladikom Joanikijem vodio novinar Mišo Vujović.

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (0)