ŠVERC cigareta nije moguć bez podrške Vlade. Nekome je u sistemu vlasti je plaćeno da bi ovo prošlo bez represivnih mera.
Povezane vesti
"MNOGI SU ZLONAMERNO OČEKIVALI RAZJEDINJAVANJE": Cela beseda mitropolita Joanikija u Đurđevim Stupovima
DANAS je u manastiru Đurđevi Stupovi služen Moleban blagodarenja, kojem je prisustvovao Njegovo Preosveštenstvo Episkop budimljansko-nikšićki G. Joanikije, izabrani Mitropolit crnogorsko-primorski.
01. 06. 2021. u 21:56
VATROMET U ČAST MITROPOLITA JOANIKIJA: Verni narod dočekao svog pastira, hiljade ljudi ispred Đurđevih stupova (VIDEO)
ISPRED manastira Đurđevi Stupovi u Beranama organizovan je veliki vatromet u čast dolaska mitropolita Joankija u taj grad.
01. 06. 2021. u 20:54
KRIVOKAPIĆU, PODNESI OSTAVKU: Koalicija "Za budućnost Crne Gore" uputila zahtev - Prekršio je obećanje dato narodu i Amfilohiju
DANAS je u Podgorici održan sastanak predsednika stranaka koalicije “Za budućnost Crne Gore” koju u Skupštini predstavlja 26 poslanika, tačnije dve trećine parlamentarne većine, a tim povodom su se iz Demokratskog fronta obratili saopštenjem.
01. 06. 2021. u 18:50
POMAGAO ŠVERCERIMA, PA POBEGAO? Ni traga od bivšeg šefa ulcinjske policije Rudolfa Elezovića, porodica strahuje da mu se desilo nešto strašno
NESTANAK bivšeg šefa ulcinjke policije Rudolfa Elezovića, kojem se 27. maja gubi svaki trag i dalje je pod velom misterije.
02. 06. 2021. u 06:34
REPREZENTACIJA PRVA POLETELA: Nova avio-kompanija počela da saobraća, čarter let obavljen do Sarajeva
ČLANOVI fudbalske reprezentacije Crne Gore prvi su putnici nove nacionalne avio-kompanije "Er Montenegro".
01. 06. 2021. u 22:59
Najnovije iz rubrike
CRNA GORA NA KOLENIMA: Zemlja ide ka kolapsu
BORBA protiv mafije nije samo pitanje policije, već političke volje i morala, kaže lider PzP Nebojša Medojević.
21. 01. 2026. u 15:26
GOLOOTOČANI U ZABORAVU: Milatović apeluje da se donese Zakon o rehabilitaciji političkih zatvorenika
PREDSEDNIK Crne Gore Jakov Milatović pozvao je državni parlament da bez odlaganja stavi na dnevni red donošenje Zakona o rehabilitaciji i obeštećenju političkih zatvorenika Golog otoka, Svetog Grgura i drugih zatvora. Prema dostupnim podacima u tim kazamatima, u periodu između 1948. i 1956. godine, zatvoreno je najmanje 16.101 osoba, od čega čak 3.390 iz Crne Gore ili 21,5 odsto, što je proporcionalno daleko najveći broj zatvorenika u odnosu na broj stanovnika tadašnjih jugoslovenskih republika.
21. 01. 2026. u 05:00V.K.
ŠĆEKIĆI ISPLIVALI KRST:Bogojavljenje svečano obeleženo na svetim vodama Lima
Bogojavljenje je na, po tradiciji, izuzetno svečan način obeleženo u Beranama, sedištu Eparhije budimljansko-nikšićke.
19. 01. 2026. u 17:38
U KOSANICI -22,8 STEPENI: Užasno hladno u ovom mestu
Na severu Crne Gore, posle kraćeg otopljenja, ponovo hladno.
19. 01. 2026. u 17:30
BOGOJAVLJENSKI DAN U HERCEG NOVOM: Krsto i Nikola do krsta doplivali zajedno
Sunčano vreme obeležilo je Bogojavljenje u Herceg Novom, gde je temperatura mora iznosila 13,5 stepeni i bila viša od temperature vazduha, koja se kretala oko devet stepeni. Za Časni krst plivalo 150 učesnika.
19. 01. 2026. u 17:19
Komentari (0)