POZNATO KO SE UTOPIO U BARU: Nakon tragedije, oglasila se policija
BARANIN S.Š. starije životne dobio utopio se u subotu veče oko 19 sati, nedaleko od gradske plaže. Da je utvrđen identitet, "Novostima" je potvrđeno u barskoj policiji.
Foto: B. D.
Uzrok smrti je utopljenje. Telo koje je plutalo 15 metara od obale uočilo je više osoba ali su mislili da muškarac roni.
- Zavrištala je žena koja se nalazila u blizini. Čovek koji je šetao uz obalu je utrčao u more i zaplivao ka telu koje je plutalo. Na obali nije davao znake života - ispričao je naš sagovornik.
Preporučujemo
BRITANSKI RATNI BROD UPLOVIO U BARSKU LUKU: U poseti Crnoj Gori do 9. juna (VIDEO)
05. 06. 2021. u 12:11 >> 15:06
HRVATSKA SVOJE KORENE TRAŽI U NAJDUBLjEM MRAKU: Kontroverzni praznik u susedstvu - "Stepinčevo" između verskog kulta i političkog tereta
JOŠ se nije stišala bura oko ustaškog pira na dočeku rukometaša, obeleženog Tompsonovim pesmama koje glorifikuju NDH, a iz Zagreba stižu nove provokacije koje bude aveti prošlosti.
11. 02. 2026. u 20:13
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.
09. 02. 2026. u 11:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)