SAOBRAĆAJ U PREKIDU: Trostruki sudar u Bijeloj (FOTO)
NA magistrali u Bijeloj, u naselju Žager oko 16 sati dogodila se saobraćajna nezgode u kojoj su učestvovala tri vozila, ali je sve prošlo bez povređenih.
Foto: V.V.
Do udesa je došlo, kako saznajemo u Centru bezbednosti Herceg Novi, kada je vozač Rendž rovera, nemačkih registarskih oznaka iz za sada, neutvrđenih razloga, izgubio kontrolu nad vozilom i prešao u suprotnu kolovoznu traku, udario u cisternU sa dubrovački tablicama a zatim i u audi sa registracijom Nikšića.
Foto: V.V.
Saobraćaj je u prekidu, jer pripadnici Centra bezbednosti obavljaju uviđaj, ali brzo će biti puštena jedna kolovozna traka. Na mesta udesa su i pripadnici Službe zaštite i spasavanja, koji čiste izlivenu naftu.
Preporučujemo
SRPSTVO U PROBLEMU, ALI POSTOJI NADA: Šešelj objasnio ko je lider u nastajanju
17. 01. 2026. u 17:02
POLOVNI HRVATSKI "RAFAL" SE POKRAVIO ČIM JE POLETEO: Hitno morao da prekine let
JEDAN od borbenih aviona „Rafal“ Hrvatskog ratnog vazduhoplovstva morao je u četvrtak da prekine planirani let zbog tehničkih problema koji su se pojavili pri poletanju.
16. 01. 2026. u 21:12
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
Šta znači kad je na Krstovdan VEDRO I VETROVITO
KRSTOVDAN, koji se obeležava 18. januara, jedan je od onih praznika u srpskoj tradiciji koji tiho, ali snažno povezuje veru, prirodu i čoveka. Iako često ostaje u senci Bogojavljenja, Krstovdan u narodnom pamćenju nosi jednaku simboliku, kao dan kada se sudbina godine “zapečati”, a voda, vetar i nebo postaju glasnici onoga što dolazi.
18. 01. 2026. u 11:39
Komentari (0)