RANKU ZBOG PUTINA UZELI AUTOMOBIL: Skandal u Crnoj Gori - Đurišić već saslušavan zbog grba Srbije
CRNOGORSKA policija oduzela je vozilo Podgoričaninu Ranku Đurišiću zbog toga što je na krovu automobila imao sliku ruskog predsednika Vladimira Putina.
Foto: Novosti
Foto: Novosti
Sličan incident dogodio se u februaru ove godine kada je policija Đurišiću oduzela vozilo "hamer" i tada je protiv njega podneta krivična prijava zbog grba Srbije koji je bio istaknut na automobilu.
- Ja se izjašnjvam kao Srbin i iz tog razloga sam postavio grb na vozilu - rekao je Đurišić tada policijskom službeniku, prenele su "Vijesti".
Ranko Đurišić je tokom saslušanja rekao da se grb nalazi na vozilu nekih šest, sedam meseci i da je urađen kao nalepnica od samoljepljive plastične folije.
Foto: Novosti
Tada mu je izdato upozorenje i naređenje da ukloni grb.
RUSKI AMBASADOR: Ako NATO to uradi, izbiće rat
AKO NATO obori ruski avion, to će značiti vojni sukob, izjavio je ambasador Rusije u Parizu Aleksej Meškov.
25. 09. 2025. u 16:04
RUSI NAPALI SEVERNO OD KIJEVA: Desetine hiljada ljudi bez struje i vode, Ukrajinci besni zbog nedostatka odbrane
RUSKI dronovi gađali su u četvrtak, 25. septembra, ključnu infrastrukturu u gradovima Černigov i Nižin na severu Ukrajine, ostavivši desetine hiljada stanovnika bez struje i vode.
25. 09. 2025. u 16:56
ŠOKANTNI DETALjI UBISTVA HRVATSKOG POLITIČARA Zakucali se u njega kolima, pa ga izrešetali - smrt nasred puta i trojica uhapšenih (VIDEO)
"USLEDILA je brza intervencija policije tokom koje je pronađen 33-godišnjak, nakon čega su uhvaćene još dve osobe."
24. 09. 2025. u 13:56
Komentari (1)