SAOPŠTENJE DEMOKRATSKOG FRONTA: Prekidamo saradnju sa medijskim koncernom "Vijesti"
12. 06. 2021. u 19:39
POSLANIČKI klub Demokratskog fronta izdao je saopštenje u kom je obavestio javnost da je doneo odluku o prekidu saradnje sa medijskim koncernom "Vijesti".
Povezane vesti

JUSTICIJA - STARLETA KOJA DRŽI KOVERTU OD KORUPCIJE: Knežević žestoko opleo po Sudskom savetu - pozavideli bi vam i škaljarci i kavčani
U CRNOJ Gori ne postoji Justicija, pravda i objektivno presuđivanje u Crnoj Gori. Justicija je u Crnoj Gori starleta koja u jednoj ruci drži kovertu od korupcije, a u drugoj telefon sa selfijem Mila Đukanovića i Vesne Medenice i nema nikakav povez oko očiju, već naočare Guči, Armani… Pozavidele bi vam vođe i škaljarskog i kavačkog klana na organizaciji.
07. 06. 2021. u 16:29

VUKOVIĆ O PROPALOM PLANU PROTIV DF: Krivokapić i poslednje slovo prema međunarodnoj zajednici ispunjava, a prema svom narodu ništa
SRPSKI pesnik i književnik Bećir Vuković danas je objavio tekst kojim se osvrnuo na plan kojim je trebalo okriviti Demokratski front za katastrofalnu politiku Vlade Zdravka Krivokapića.
07. 06. 2021. u 09:37

MANDIĆ SE OBRATIO NA MOLBU JOANIKIJA: Želimo u duhu zajedništva da nastavimo naše odnose
LIDER Nove srpske demokratije i DF Andrija Mandić, poslao je pomirljive poruke, sa večere koju je upriličio mitropolit Joanikije, nakon veličanstvenog dočeka i večernje službe u Sabornom hramu Hristovog Vaskrsenja, ali i zatražio pomoć novog poglavara Mitropolije, naglasivši da u vremenu koje je pred nama, mitropolit ima ulogu više, pa da očekuje da pomogne nama koji imamo nesporazum da pronađemo neka rešenja.
03. 06. 2021. u 09:32

DOGOVOR ILI PAD KRIVOKAPIĆA? Sve glasniji zahtevi da vladajuća većina redefiniše odnose u koaliciji, ali i prema Vladi
POLITIČKA kriza u Crnoj Gori, od prošlonedeljnog odbijanja premijera Zdravka Krivokapića da potpiše Temeljni ugovor sa Srpskom pravoslavnom crkvom, sve više se primiče svom vrhuncu. A njega mnogi vide u raspletu inicijative lidera partija koje čine najjaču koaliciju u sadašnjoj vlasti "Za budućnost Crne Gore", da sa saveznicima - Demokratama i savezom URA redefinišu uzajamne odnose.
03. 06. 2021. u 07:30

PASOŠI SAMO STRUČNJACIMA: Ekonomsko državljanstavo od sledeće godine se ukida ili menjaju kriterijume
INSTITUT ekonomskog državljanstva, kojim se kroz investicije moglo doći do crnogorskog pasoša, mogao bi od naredne godine da bude ukinut, najavio je ministar ekonomskog razvoja Jakov Milatović.
03. 06. 2021. u 08:38
Najnovije iz rubrike

"NAJBOLJE DA SE SVI PRESELIMO U VINKOVCE" Knežević: Ako će Hrvati da nam sastavljaju vladu, da odemo u Sabor, pa neka je tamo izaberu
PREDSEDNIK DNP-a Milan Knežević otkrio je gostujući u jednoj televizijskoj emisiji šta zamera premijeru i ministru spoljnih poslova Crne Gore.
04. 09. 2025. u 14:08

APEL NVO „BIJELI ŠTAP“: Iz zakona u CG o veštačenju invaliditeta izuzeti osobe sa urođenim invaliditetom
I mesec nakon što im je upućen prvi apel iz NVO „Bijeli štap“da iz nacrta zakona o jedinstvenom veštačenju invaliditeta, izuzmu od obaveze ponovnog veštačenja osobe sa urođenim invaliditetom, odgovora nadležnih nema.
04. 09. 2025. u 10:10

OTVORENA TRANSFUZIOLOGIJA U MELJINAMA: Obavljen i probni test darivanja krvi
DOBROVOLjNI davaoci krvi u Herceg Novom, među najaktivnijim i najboljim u Crnoj Gori, konačno su dobili transfuziološko odelenje u Bolnici Meljine i rešili višedecenijski problem zbog koga su, kada su davali krv, putovali u Kotor i dalje, jer u Meljinama nije bilo transfuziologije.
03. 09. 2025. u 15:35

ČETVORO POVREĐENIH U DIREKTNOM SUDARU: Prešao u suprotnu traku i napravio karambol
ČETIRI osobe povređene su u udesu koji se dogodio jutros u 3.30 u Rafailovićima. Oni su transportovani u kotorski Klinički centar gde im se ukazuje lekarska pomoć.
30. 08. 2025. u 18:12

TREĆI PUT OVE GODINE: Obijena pravoslavna crkva u Crnoj Gori
PO TREĆI put od početka godine, obijena je Crkva Svetog arhangela Mihaila na groblju Gvozden Brijeg u Baru, saopštila je danas Mitropolija crnogorsko-primorska.
29. 08. 2025. u 22:29
Komentari (0)