OGLASIO SE DEMOKRATSKI FRONT: Vlada da traži od Prištine hitno puštanje državljanina Crne Gore!
ČLANICA vladajuće crnogorske koalicije Demokratski front (DF) zatražila je danas od Vlade Crne Gore da od svojih "partnera sa Kosova" zahteva hitno puštanje na slobodu Rista Jovanovića, koji je danas uhapšen na Gazimestanu.
Foto: Printskrin Youtube/ Kosovo Online
- Jovanović je danas na Gazimestanu štitio monahinju koja je bila izložena maltretiranju od strane ovih razbojnika. Ukoliko Vlada Crne Gore prećuti ovaj skandal, i ukoliko Jovanović ne bude odmah pušten, DF će organizovati proteste ispred prostorija tzv. države Kosovo u Podgorici - saopšteno je iz DF-a.
I ovaj događaj, dodaju u DF-u, govori da "smo bili i te kako u pravu kada smo se još 2008. godine borili da se ni po koju cenu ne sme priznati ova lažna država”, prenosi CdM.
- Tada je vlast DPS zabila nož u leđa Srbiji i srpskom narodu i ohrabrila albanske ekstremiste da nastave s terorom nad našim narodom. Isto tako se danas ponašaju i Krivokapić i Bečić, koji koriste svaku priliku za saradnju i čestitke osobama koje predvode taj progon Srba na KiM - zaključuju u DF-u.
Crnogorski premijer Zdravko Krivokapić zatražio je danas od prištinskih vlasti da saopšte da li su i zašto uhasili državljanina Crne Gore, i da, ukoliko nije počinilac krivičnog dela odmah bude pušten na slobodu.
Mediji su ranije preneli da je na Gazimestanu priveden mladić iz Podgorice jer je prigovorio pošto su specijalne policijske snage tzv. Kosova zatražile od jedne monahinje da otvori torbu.
Preporučujemo
POLICIJA NA KOSOVU POD PUNIM NAORUŽANjEM: Brane Srbima da stignu na Gazimestan
28. 06. 2021. u 13:00
HRVATSKA SVOJE KORENE TRAŽI U NAJDUBLjEM MRAKU: Kontroverzni praznik u susedstvu - "Stepinčevo" između verskog kulta i političkog tereta
JOŠ se nije stišala bura oko ustaškog pira na dočeku rukometaša, obeleženog Tompsonovim pesmama koje glorifikuju NDH, a iz Zagreba stižu nove provokacije koje bude aveti prošlosti.
11. 02. 2026. u 20:13
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.
09. 02. 2026. u 11:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)