STRAŠNA NESREĆA KOD HERCEG NOVOG: Auto beogradskih tablica prešao u suprotnu traku pa se zabio u kola, vozač poginuo

В. В.

05. 07. 2021. u 17:35

U SAOBRAĆAJNOJ nesreći koja se dogodila jutros kod mesta Mokrine na putnom pravcu Herceg Novi-Trebinje stradao je S.Ž. (1950) koji je upravljao vozilom beogradskih registarskih oznaka.

СТРАШНА НЕСРЕЋА КОД ХЕРЦЕГ НОВОГ: Ауто београдских таблица прешао у супротну траку па се забио у кола, возач погинуо

Foto: Arhiva Novosti

On se vozilom Alfa romeo kretao iz Herceg Novog i iz za sada nepoznatih razloga prešao u suprotnu traku. Tada je došlo do kontakta sa drugim vozilom, novosadskih tablica, u kojem je bila porodica koja je zadobila lakše povrede.

Kako je saopšteno  novinarima  iz hercegnovskog Centra bezbednosti obavljen je uviđaj i očekuje se saopštenje o okolnostima  pod kojima se dogodila ova nesreća.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (0)

USTAŠE SE POVAMPIRILE: Evo šta su danas uradili navijači u Hrvatskoj (FOTO)