MITROPOLIT JOANIKIJE BLAGOSLOVIO NAROD: Počela velika litija u Bijelom polju u čast slave drevne svetinje (FOTO)
MITROPOLIT Joanikije, episkop budimljansko-nikšićki Metodije i mileševski Atanasije su stigli u Bijelo Polje, gde ih očekuje verni narod kako bi vodili veliku svenarodnu litiju u čast Petrovdana, slave Crkve Svetih apostola Petra i Pavla iz 12. veka.

Foto: M. Sekulović
Mitropolit Joanikije je blagoslovio verni narod u Bijelom Polju, nakon čega je počeo krsni hod.
Prošle godine, crnogorska policija uz upotrebu brutalne sile pokušala je da spreči auto-litiju u Bijelom Polju, blokadom celog grada. Bilo je hapšenja, maltretiranja vernika SPC, ali, režim nij uspeo da slomi nepokorni duh građana Bijelog polja koji će večeras dočekati svoje vladike.

RASKOMADAO TELA GEJ PARA, GLAVE STAVIO U ZAMRZIVAČ: Poroti se smučilo zbog monstruoznog snimka, jedan nije došao na suđenje (FOTO)
KOLUMBIJSKI državljanin Jostin Andres Moskera (35) proglašen je krivim za dvostruko ubistvo u slučaju koji je šokirao britansku javnost.
21. 07. 2025. u 18:43

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)