BEČIĆ POSLE KRVIČNE PRIJAVE PROTIV BELIVUKOVOG KLANA : Ko je ugostio monstrume u Crnoj Gori, sa kime su se družili?
TADAŠNjI pomoćnik direktora za borbu protiv organizovanog kriminala i korupcije Zoran Lazović nas je na pres konferenciji za novinare krajem januara ove godine ubeđivao da Crna Gora nema razloga da strahuje od prisustva Veljka Belivuka i Marka Miljkovića na teritoriji CG, da oni nisu neprijatelji Crne Gore, da ih inspektori Sektora kojim je rukovodio drže na oku 24 časa i da će ih sprečiti u svakom pokušaju sprovođenja kriminalnih aktivnosti.

Foto Skupština CG
Danas iz saopštenja SDT-a saznajemo da se osnovano sumnja da su oni mesecima pre toga, upravo u sred Crne Gore realizovali gnusne zločine, nalik onima koje su kako čujemo od nadležnih u Srbiji činili u Ritopeku.
Ovo ke tvitovao predsednik Skupštine Aleksa Bečič, nakon saopštenja Specijalnog tužilaštva o Belivukovoj bandi i njihovom delovanju u Crnoj Gori.
-Otvaraju se mnoga pitanja, pored onih koje pitamo već duže vreme, a ona ponavljam glase - Ko je monstruoznu grupu ugostio u Crnoj Gori, sa kim su se sve družili, sretali, ko ih je skinuo sa liste lica kojima je zabranjen ulazak u Crnu Goru itd., kaže Bečić.

VUČIĆ SE HITNO OGLASIO IZ AVIONA: Stigla mi je fantastična vest od Đorđe Meloni (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz aviona i rekao da mu je stigla fantastična vest iz Rima.
04. 04. 2025. u 12:49

SRBI VIŠE NE MOGU DA PUTUJU BESPLATNO U OVU EVROPSKU ZEMLjU: Treba vam posebna dozvola, evo koliko košta
EVROPSKI državljani koji putuju u Veliku Britaniju od danas moraju imati digitalnu propusnicu za ulazak u zemlju, za koju britanska vlada tvrdi da će poboljšati bezbednost granica.
02. 04. 2025. u 10:16

PREGLASNI DOK VODE LjUBAV Komšije Mime Karadžića htele da sazovu savet: "Viđamo Mimu, starog vuka, kako da ne"
GLUMAC Mima Karadžić uživa već neko vreme sa četiri decenije mlađom Natašom Stanić.
08. 04. 2025. u 12:13
Komentari (0)