PRVU DOZU PRIMILO 42 ODSTO GRAĐANA: Kotor je grad sa najviše vakcinisanih građana u Crnoj Gori

NA sastanku Operativnog štaba za praćenje i suzbijanje epidemije Kovid-19 na teritoriji opštine Kotor naglašeno je da je Kotor grad sa najviše vakcinisanih građana u Crnoj Gori.

ПРВУ ДОЗУ ПРИМИЛО 42 ОДСТО ГРАЂАНА: Котор је град са највише вакцинисаних грађана у Црној Гори

Foto Đ. C.

- Kotor je prvi po broju vakcinisanih u Crnoj Gori (skoro 10.000). Prvu dozu vakcine primilo je 42 odsto punoletnih građana, dok je i drugom dozom vakcinisano 36 procenata građana - saopšteno je iz Opštine Kotor, uz apel da se poštuju mere, prvenstveno nošenje maske, držanje distance i redovna higijena ruku, kao i da se građani vakcinišu kako bi zaštitili sebe i ljude oko sebe.

Upućen je apel ugostiteljima da se pridržavaju odluke da gosti pokazuju sertifikat o vakcinaciji uz važeći lični dokument prilikom ulaska u ugostiteljske objekte.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (1)

VUK (13) SVIRA, A ROBOTI IGRAJU MORAVAC: Pripreme za skup Srbija jedna porodica