SNAŽNA PORUKA ISLAMSKE, KATOLIČKE I JEVREJSKE ZAJEDNICE: U ustoličenje poglavara Mitropolije Crnogorsko-primorske niko ne sme da meša
TRI velikodostojnika Islamske, rimokatoličke i jevrejske zajednice u Crnoj Gori poslali su poruku vernicima i celoj državi.
Foto V.K.
Enis Burdžović, pomoćnik Reisov za medije u Mesihatu Islamske zajednice, Don Izidir Lukić, zamenik župnika konkatedrale u Podgorici, i Eliezer Papo, Vrhovni rabin BIH istakli su da u ustoličenje poglavara Mitropolije Crnogorsko-primorske niko ne sme da meša i da je to neprikosnoveno versko pravo Mitropolita Joanikija, sveštenstva i vernika SPC u Crnoj Gori.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NAORUŽANI KRENULI NA CETINjE: Oglasila se policija Crne Gore o hapšenju komita (FOTO)
03. 09. 2021. u 18:49
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (4)