ŠUMARU SLOMLJENA ŠAKA: Iz Uprave za šume posle napada na radnike poručili da neće tolerisati incidente
UPRAVA za šume još jednom se oglasila povodom teških incidenata i napada kojima su izloženi šumari.
Foto M. Sekulović
Ovoga puta Uprava je osudila teški incident koji se dogodio u mestu Bare, opština Šavnik, kada je čuvar šuma, Danko Jakić bio žrtva napada prilikom obavljanja svojih redovnih poslovnih zadataka.
- To je u poslednje dve nedelje drugi fizički napad na naše čuvare šuma - kažu iz Uprave.
Danko Jakić, Foto Uprava za šume
Želimir Krivokapić, Foto Uprava za šume
- Na osnovu dobijenih informacija i dojava, šef PJ je uputio Jakića i kolegu u kontrolu seče drva i da provere dobijena saznanja o M. A. iz tog sela, za kojeg se sumnjalo da je bespravno sekao bez prethodno pribavljene dokumentacije i odobrenja.
Nakon kontaktiranja M. A. i susreta sa njim, došlo je najpre do duže rasprave i verbalnog napada, a nakon toga nažalost i do fizičkog napada na našeg zaposlenog, kojem je slomljena šaka.
Nekoliko dana ranije, u incidentu u Jasenovom polju kod Nikšića, kako kažu iz Uprava za šume, izvesni V. M. napao je šumara iz Nikšića Želimira Krivokapića (22), zadajući mu više udaraca i preteći da će ga ubiti, o čemu je obaveštena policija.
Uprava za šume neće tolerisati ovakve incidente, jer zaposleni moraju biti sigurni i bezbedni na svom radnom mestu.
Podneće krivičnu prijavu protiv M. A. za napad na službeno lice, dodali su iz ovog državnog preduzeća.
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (0)