MEDOJEVIĆ LJUT NA VLADU: Neshvatljivo da pučista i mafijaš Milo Đukanović predstavlja Crnu Goru na zasedanju Generalne skupštine UN
NESHVATLjIVO je da Vlada Crne Gore daje saglasnost da Milo Đukanović, organizator državnog udara i šef crnogorske mafije, predstavlja Crnu Goru na zasedanju Generalne Skupštine UN, kazao je Nebojša Medojević, lider Pokreta za promene.
Foto: TV Pink printskrin
- Vlada samo treba da odredi svoju delegaciju i obavesti Generalnog Sekretara UN o sastavu delegacije i njenom šefu. Ako je neznanje, onda je to neznanje opasno po vitalne nacionalne interese Crne Gore, jer Milo Đukanović tamo neće predstavljati državu, nego sebe i DPS. Ako je dogovor sa Đukanovićem, onda je to sramotno. Pozivam Krivokapića da formira državnu delegaciju i da povuče saglasnost da pučista i mafijaš predstavlja državu Crnu Goru - rekao je Nebojša Medojević.
(Borba)
Preporučujemo
JASNA PORUKA ZA "URU": Milan Knežević se oglasio posle dogovora sa Demokratama
16. 09. 2021. u 16:55
MEDOJEVIĆ APELUJE: Crna Gora bi mogla imati koristi od velike inicijative
16. 09. 2021. u 13:40
POLOVNI HRVATSKI "RAFAL" SE POKRAVIO ČIM JE POLETEO: Hitno morao da prekine let
JEDAN od borbenih aviona „Rafal“ Hrvatskog ratnog vazduhoplovstva morao je u četvrtak da prekine planirani let zbog tehničkih problema koji su se pojavili pri poletanju.
16. 01. 2026. u 21:12
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
CECA BESNA: "Sram te bilo, ostavi mi prezime i adresu"
Ceca je rešila da se obračuna na društvenoj mreži Iks i odgovori na negativne komentare, ali i pozitivne.
17. 01. 2026. u 09:29
Komentari (2)